Osiągnięcie doktora Jakuba Szewczyka z Instytutu Psychologii UJ

09.02.2018
Doktor Jakub Szewczyk z Zakładu Psychologii Eksperymentalnej IP UJ został laureatem stypendium indywidualnego Marii Skłodowskiej-Curie (Maria Skłodowska-Curie Individual Fellowships) finansowanego przez Unię Europejską.
więcej o Osiągnięcie doktora Jakuba Szewczyka z Instytutu Psychologii UJ
Studenci WPiA UJ najlepiej przygotowani do egzaminów na aplikacje prawnicze

Studenci WPiA UJ najlepiej przygotowani do egzaminów na aplikacje prawnicze

06.02.2018
Ministerstwo Sprawiedliwości przedstawiło analizę wyników egzaminów na aplikacje adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą. Prezentacja odbyła się 5 lutego podczas konferencji wiceministrów sprawiedliwości z dziekanami wydziałów prawa uczelni publicznych i niepublicznych z całego kraju.
więcej o Studenci WPiA UJ najlepiej przygotowani do egzaminów na aplikacje prawnicze
Studenci na medal

Studenci na medal

30.01.2018
Studenci z Instytutu Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego Tomasz Szołdra, Paweł Matus i Jakub Czartowski zdobyli srebrny medal w konkursie University Physics Competition. Opiekunem naukowym zespołu jest prof. Krzysztof Sacha.
więcej o Studenci na medal
Kolejne granty z konkursu NCN Miniatura 1 dla naukowców z UJ

Kolejne granty z konkursu NCN Miniatura 1 dla naukowców z UJ

29.01.2018
Narodowe Centrum Nauki opublikowało w styczniu następne listy rankingowe konkursu Miniatura 1. Program ma wesprzeć naukowców, którzy do tej pory nie byli beneficjentami systemu grantowego NCN. Do grona 37 pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy już otrzymali dofinansowanie na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych, czyli tzw. małe granty, dołączyło 14 kolejnych.
więcej o Kolejne granty z konkursu NCN Miniatura 1 dla naukowców z UJ
Prestiżowy grant TEAM TECH core facility dla naukowca z UJ

Prestiżowy grant TEAM TECH core facility dla naukowca z UJ

22.01.2018
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej rozstrzygnęła konkursy w programach TEAM-TECH Core Facility oraz TEAM-TECH Core Facility PLUS. Prawie 3,5 mln zł dofinansowania zdobył projekt dr. Sebastiana Glatta (MCB UJ).
więcej o Prestiżowy grant TEAM TECH core facility dla naukowca z UJ