Sympozjum „Onkologia-Konstelacje 2015"

24 maja w Auditorium Maximum UJ odbyło się V Sympozjum „Onkologia-Konstelacje 2015" zorganizowane przez Klinikę Onkologii Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum kierowaną przez dr. hab. Krzysztofa Krzemienieckiego.

Ideą sympozjum jest tworzenie pomostu między onkologami z czołowych ośrodków onkologicznych na świecie i specjalistami polskimi. Istnieje wiele kontrowersji w onkologii, zwłaszcza wokół terapii innowacyjnych, zatem takie spotkania są wyjątkowo potrzebne. Zaproszeni na sympozjum zagraniczni i polscy wykładowcy to wybitni eksperci, którzy uczestniczyli w badaniach rejestracyjnych współczesnych leków w onkologii lub współtworzyli rekomendacje kliniczne o zasięgu światowym bądź europejskim.

Tomasz Malarz Krakowskim Mistrzem Ortografii 2024

Projekty realizowane przez laureatów grantów ERC inspirują do działania cały UJ

Upamiętnienie 79. rocznicy wyzwolenia obozu <span lang='de'>Auschwitz-Birkenau</span>

Upamiętnienie 79. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau