Relacje z wykładów i konferencji

15.05.2015
14 maja w auli Akademii Górniczo-Hutniczej odbyło się uroczyste otwarcie międzynarodowej konferencji „Modelowanie Cybernetyczne Systemów Biologicznych", której organizatorem jest AGH i UJ Collegium Medicum.
więcej o Otwarcie międzynarodowej konferencji „Modelowanie Cybernetyczne Systemów Biologicznych"
Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"
konferencja wykład

Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"

13.05.2015
13 maja 2015 o godzinie 11.30 w sali im. M. Bobrzyńskiego Collegium Maius UJ odbyło się otwarcie konferencji „Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa", połączone z inauguracją działalności Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych, międzywydziałowej jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego, której celem będzie dyskusja nad różnymi aspektami współczesnych badań afrykanistycznych w nawiązaniu do krakowskich tradycji w tej dziedzinie. Wśród zaproszonych gości i uczestników konferencji znaleźli się wybitni uczeni z Polski i zagranicy oraz studenci, doktoranci i pracownicy UJ.
więcej o Otwarcie konferencji "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: Roman Stopa"

13.05.2015
11 maja w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyła się konferencja pt. „Development of Krakow universities in the decade of Poland's membership in EU". Konferencja była współorganizowana przez Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.
więcej o Konferencja pt. „Development of Krakow universities in the decade of Poland's membership in EU"
Rozpoczęcie konferencji podsumowującej program OMICRON

08.05.2015