Drużyny UJ w Charytatywnym Turnieju Piłki Siatkowej [FOTO]

W zorganizowanym przez uczniów i pracowników Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie Charytatywnym Amatorskim Turnieju Piłki Siatkowej udział wzięły drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego, UJ Collegium Medicum i Szpitala Uniwersyteckiego. Sportową rywalizację wygrała jednak drużyna organizatorów.

Szczytnym celem zawodów sportowych, które odbyły się 9 grudnia w hali sportowej ZSOS nr 2 było finansowe wsparcie Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Dzięki specjalnie uruchomionej zbiórce udało się zebrać ponad 8,7 tys. zł. Dodatkowym efektem turnieju była integracja krakowskiego amatorskiego środowiska sportowego.

Zawodników i zawodniczki UJ dopingowali przedstawiciele władz uczelni: rektor prof. Jacek Popiel, prorektor prof. Tomasz Grodzicki i kanclerz Monika Harpula. Imprezę współorganizowało Biuro Sportu UJ.

Świetny debiut Darii Nawój w Akademickich Mistrzostwach Polski

Maja Chyla i Stanisław Hejmo triumfatorami AZS <span lang='en'>Winter Cup</span>

Maja Chyla i Stanisław Hejmo triumfatorami AZS Winter Cup

Świetny występ snowbordzistek z UJ podczas AMP w Białce Tatrzańskiej