Wiadomości sportowe

AMP: Wspinaczka sportowa. Studentki UJ najlepsze w Polsce

AMP: Wspinaczka sportowa. Studentki UJ najlepsze w Polsce

08.04.2019
Ogromnym sukcesem Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończyły się rozegrane w dniach od 4 do 7 kwietnia Akademickie Mistrzostwa Polski we wspinaczce sportowej. Reprezentacja kobieca wywalczyła tytuł najlepszej uczelni w Polsce. Jest to dla klubu największy sukces w tej dyscyplinie sportu. Szczególny wkład w sukces miała Ida Kupś, która została gwiazdą AMP zdobywając dodatkowo indywidualnie 4 złote i 2 srebrne medale.
więcej o AMP: Wspinaczka sportowa. Studentki UJ najlepsze w Polsce
Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami Polski w futsalu

Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami Polski w futsalu

05.03.2019
Nasze futsalistki wygrały rozgrywany w Krakowie w dniach od 2 do 3 marca turniej Final Four o Mistrzostwo Polski Ekstraligi Futsalu. Zawodniczki z UJ sięgnęły po mistrzowski tytuł już po raz czwarty.
więcej o Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami Polski w futsalu
Karolina Klabis najlepszą piłkarką Małopolski w 2018 r.

Karolina Klabis najlepszą piłkarką Małopolski w 2018 r.

27.02.2019
Bramkarka AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Karolina Klabis została laureatką XXIV Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2018 w kategorii piłkarka roku. Wręczenie nagród odbyło się 26 lutego podczas uroczystej gali w sali obrad Urzędu Miasta w Krakowie.
więcej o Karolina Klabis najlepszą piłkarką Małopolski w 2018 r.
Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami AMP w futsalu. Futsaliści wywalczyli srebro

Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami AMP w futsalu. Futsaliści wywalczyli srebro

25.02.2019
Uniwersytet Jagielloński zwyciężył w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet (AMP), które zakończyły się w niedzielę w Opolu. W decydującym o złotym medalu meczu broniące tytułu piłkarki AZS UJ po rzutach karnych (6:5) pokonały Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
więcej o Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami AMP w futsalu. Futsaliści wywalczyli srebro
Udane występy zespołów UJ w turniejach AMP w futsalu

Udane występy zespołów UJ w turniejach AMP w futsalu

05.02.2019
Zawodniczki z Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęły pierwsze miejsce i pewnie awansowały do turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet.
więcej o Udane występy zespołów UJ w turniejach AMP w futsalu