Uroczystości

W Collegium Maius wręczono dyplomy Człowieka Roku i Małopolanina Roku

W Collegium Maius wręczono dyplomy Człowieka Roku i Małopolanina Roku

10.03.2016
W 25. rocznicę sprawowania funkcji premiera RP Jana Olszewskiego i Jana Krzysztofa Bieleckiego nagrodzono dyplomami Człowieka Roku 2015. Tytułami uhonorowała ich Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP. Z kolei Małopolaninami Roku 2015 zostali Zofia Gołubiew i ks. Jacek Stryczek. Uroczystości, która odbyła się 10 marca w auli Collegium Maius, przewodniczył rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.
więcej o W Collegium Maius wręczono dyplomy Człowieka Roku i Małopolanina Roku
Jubileusz profesora Adama Małkiewicza

Jubileusz profesora Adama Małkiewicza

04.03.2016
Profesor obchodzi jubileusz 80-lecia urodzin. Z tej okazji 4 marca w sali im. Karola i Karoliny Lanckorońskich Collegium Iuridicum w Instytucie Historii Sztuki UJ odbyło się spotkanie, podczas którego Jubilat uhonorowany został medalem "Plus ratio quam vis".
więcej o Jubileusz profesora Adama Małkiewicza
5 lat działalności Narodowego Centrum Nauki

5 lat działalności Narodowego Centrum Nauki

04.03.2016
4 marca 2016 r. w Krakowie odbył się jubileusz 5-lecia inauguracji działalności Narodowego Centrum Nauki. Obchody jubileuszu otworzyło sympozjum "Best practices in supporting outstanding scientists and helping them successfully apply for ERC grants", które rozpoczęło się o godzinie 10:30 w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o 5 lat działalności Narodowego Centrum Nauki
Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
pracownicy uroczystość

Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

29.02.2016
W poniedziałek 29 lutego 2016 roku, w auli Collegium Novum odbyło się 1. uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na uroczystość zostały zaproszone osoby, które zawarły umowę o pracę w okresie pomiędzy wrześniem a grudniem 2015 roku.
więcej o Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
„Recepta na wiersz"
kultura nagrody i wyróżnienia

„Recepta na wiersz"

12.02.2016
W piątek 12 lutego 2016 roku o godzinie 17:00 w Muzeum Farmacji UJ odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Recepta na wiersz".
więcej o „Recepta na wiersz"