Wizyty

Rektor UJ przyjął ambasadora RFN w Polsce

Rektor UJ przyjął ambasadora RFN w Polsce

09.03.2023
8 marca Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja pod przewodnictwem ambasadora Republiki Federalnej Niemiec Thomasa Baggera, w skład której weszli również konsul generalny Niemiec Michael Groß oraz sekretarz ambasady Uwe Koppel. W spotkaniu, które odbyło się w Sali Senackiej Collegium Novum, wzięli udział rektor UJ prof. Jacek Popiel oraz prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej prof. Dorota Malec.
więcej o Rektor UJ przyjął ambasadora RFN w Polsce
Ambasador Azerbejdżanu z wizytą na UJ

Ambasador Azerbejdżanu z wizytą na UJ

03.03.2023
2 marca w Sali Senackiej w Collegium Novum rektor UJ prof. Jacek Popiel spotkał się z ambasador Republiki Azerbejdżanu w RP dr Nargiz Gurbanovą, której towarzyszyły II sekretarz ambasady Vusala Sadigova oraz dr Shahla Kazimova z Zakładu Turkologii i Ludów Azji Środkowej Uniwersytetu Warszawskiego. W spotkaniu uczestniczyła także prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej prof. Dorota Malec.
więcej o Ambasador Azerbejdżanu z wizytą na UJ
Profesor Jacek Popiel spotkał się z konsulem generalnym Węgier

Profesor Jacek Popiel spotkał się z konsulem generalnym Węgier

01.03.2023
28 lutego rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przyjął w sali Senackiej konsula generalnego Węgier w Krakowie dr. Tibora Gerencsèra. W spotkaniu uczestniczyli też Márta Ritecz-Sekulic, zastępca szefa misji, Tamás Víczián, attaché ds. handlowych oraz prof. Dorota Malec, prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej i prof. Stanisław Sroka, dziekan Wydziału Historycznego UJ.
więcej o Profesor Jacek Popiel spotkał się z konsulem generalnym Węgier

03.02.2023
2 lutego 2023 roku rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel gościł w Collegium Novum delegację niemiecką pod przewodnictwem minister ds. edukacji, młodzieży i sportu Kraju Związkowego Brandenburgia Britty Ernst.
więcej o Minister ds. edukacji, młodzieży i sportu kraju związkowego Brandenburgia z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
JKW Książę Turki Al Faisal z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

JKW Książę Turki Al Faisal z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

11.10.2022
11 października 2022 r. na najstarszej polskiej uczelni gościł Jego Królewska Wysokość książę Turki Al Faisal Abdulaziz Al Saud z Królestwa Arabii Saudyjskiej. Wizyta odbyła się z okazji 90. rocznicy nawiązania bilateralnych stosunków pomiędzy Polską a Arabią Saudyjską oraz upamiętniającej to wydarzenie konferencji naukowej.
więcej o JKW Książę Turki Al Faisal z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim