Wizyty

Gwiazdy NBA odwiedziły Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

17.07.2015
W czwartek 16 lipca br. Marcin Gortat wraz z innymi zawodnikami ligi National Basketball Association (NBA) złożył wizytę pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Spotkanie, które odbyło się w sali rehabilitacyjnej Zakładu Fizjoterapii, zorganizowała fundacja najlepszego polskiego koszykarza.
więcej o Gwiazdy NBA odwiedziły Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Uniwersytet Jagielloński wspiera rozwój polonistyki w Chinach

10.07.2015
10 lipca została podpisana umowa o współpracy w zakresie wymiany studenckiej pomiędzy Wydziałem Polonistyki UJ i Wydziałem Języków i Kultur Europejskich Kantońskiego Uniwersytetu Studiów Międzynarodowych (Guangdong University of Foreign Studies).
więcej o Uniwersytet Jagielloński wspiera rozwój polonistyki w Chinach
Konsul generalna USA pożegnała się z Uniwersytetem Jagiellońskim

08.07.2015
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przyjął, w środę 8 lipca br., w swoim gabinecie Ellen Germain, konsul generalną Stanów Zjednoczonych, która wkrótce zakończy swoją misję dyplomatyczną w Krakowie. Spotkanie poświęcone było przede wszystkim podsumowaniu trzyletniej współpracy najstarszej polskiej uczelni i amerykańskiej placówki.
więcej o Konsul generalna USA pożegnała się z Uniwersytetem Jagiellońskim
Światowej sławy architekt gości na Uniwersytecie Jagiellońskim

08.07.2015
W środę 8 lipca 2015 Uniwersytet Jagielloński odwiedził Shinichi Ogawa, japoński architekt projektujący w stylu minimalistycznym. Gościa przyjął w Sali Senackiej Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Światowej sławy architekt gości na Uniwersytecie Jagiellońskim
Delegacja z Chile gości na Uniwersytecie Jagiellońskim

06.07.2015
6 lipca 2015 roku o godzinie 10.00 Uniwersytet Jagielloński odwiedzili przedstawiciele z Uniwersytetu w Concepcion (Chile). Delegatów przyjął w swoim gabinecie rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Delegacja z Chile gości na Uniwersytecie Jagiellońskim