Wizyty

Wizyta delegacji UJ w Korei Południowej

01.06.2015
W dniach 17-22 maja 2015 roku na zaproszenie Korea Foundation przebywała w Korei Południowej delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w składzie: prof. Wojciech Nowak, rektor UJ, ks. prof. Krzysztof Kościelniak, dyrektor Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz prof. Adam Jelonek, kierownik Katedry Dalekiego Wschodu.
więcej o Wizyta delegacji UJ w Korei Południowej
Wizyta delegacji z National University of Singapore

28.05.2015
W dniach 25-26 maja 2015 roku Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja wykładowców i studentów z National University of Singapore, która odbywa podróż studyjną po krajach Europy Środkowej.
więcej o Wizyta delegacji z National University of Singapore
Uniwersytet Jagielloński rozpoczyna współpracę z Tamkang University

13.05.2015
13 maja 2015 o 11.00 w Collegium Novum UJ miało miejsce podpisanie listu intencyjnego, dotyczącego nawiązania współpracy pomiędzy Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego a College of International Studies Tamkang University. W imieniu tajwańskiego uniwersytetu dokument podpisał dr Wan-chin Tai, Vice-President of International Affairs.
więcej o Uniwersytet Jagielloński rozpoczyna współpracę z Tamkang University
Wizyta przedstawicieli Hong Kong University of Science and Technology

11.05.2015
Dnia 11 maja 2015 Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja z Hong Kong University of Science and Technology (HKUST). Delegacji przewodniczyli prezydent prof. Tony F. Chan oraz wiceprezydent dr Eden Y. Woon, którzy spotkali się z JM Rektorem prof. dr. hab. med. Wojciechem Nowakiem oraz pełnomocnikiem JMR ds. współpracy międzynarodowej, prof. Zdzisławem Machem.
więcej o Wizyta przedstawicieli Hong Kong University of Science and Technology

Wizyta prezydenta Światowej Federacji Karate Tradycyjnego

29.04.2015
Rektor UJ spotkał się z Włodzimierzem Kwiecińskim (8 Dan)