Wydarzenia studenckie

mobilna

WyStartUJ: Warsztaty dla osób rozpoczynających studia na UJ

07.10.2016
Rozpoczęcie studiów wiąże się często ze zmianą sposobu życia i jest wielkim krokiem w samodzielność. Aby studiować z korzyścią dla siebie warto zyskać te kompetencje, które są przydatne w studiowaniu i wartościowe dla przyszłych pracodawców.
więcej o WyStartUJ: Warsztaty dla osób rozpoczynających studia na UJ
Stowarzyszenie All In UJ laureatem konkursu na Studencki Projekt Roku

Stowarzyszenie All In UJ laureatem konkursu na Studencki Projekt Roku

22.06.2016
W konkursie organizowanym przez Grupę PZU w kategorii kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna brały udział aż trzy projekty stworzone i realizowane przez studentów UJ: Jagiellońskie Wieczory Filmowe, Festiwal Polikultura i konkurs fotograficzny "Głębia spojrzenia".
więcej o Stowarzyszenie All In UJ laureatem konkursu na Studencki Projekt Roku
Marek Kondrat gościem Salonu All In UJ

Marek Kondrat gościem Salonu All In UJ

11.05.2016
7 maja Salon All In UJ miał zaszczyt gościć Marka Kondrata, wspaniałego, ciepłego człowieka, miłośnika wina, reżysera, ale przede wszystkim aktora filmowego i teatralnego, współpracującego z Wajdą, Olgą Lipińską, znanego m.in. z kultowej już roli Adasia Miauczyńskiego w filmach Marka Koterskiego „Dom wariatów", „Dzień świra" i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami".
więcej o Marek Kondrat gościem Salonu All In UJ
Studenci UJ przenoszą edukację na wyższy poziom

Studenci UJ przenoszą edukację na wyższy poziom

29.04.2016
Zespół studentów naszej uczelni - Progress Bear, zakwalifikował się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu ABB IT Challenge 2016 organizowanego przez Centrum Systemów Informatycznych ABB. Progress Bear będzie walczyć o udział w trzecim etapie z 11 zespołami z całej Polski.
więcej o Studenci UJ przenoszą edukację na wyższy poziom
Za nami trzecia edycja hiphopowego festiwalu Style Season

Za nami trzecia edycja hiphopowego festiwalu Style Season

21.04.2016
Festiwal rozpoczął się 16 kwietnia w "Forum Przestrzenie" graffiti jamem. Od rana ściany podziemnego parkingu nieczynnego już hotelu Forum pokrywały się kolorowymi tagami najlepszych polskich writerów, ściągając fanów kultury hip hop i nie tylko.
więcej o Za nami trzecia edycja hiphopowego festiwalu Style Season