Wydarzenia studenckie

wykład studenci uroczystość wydarzenie studenckie

Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego

05.10.2015
W poniedziałek 5 października o godz. 18:00 w auli Auditorium Maximum UJ odbył się wykład inauguracyjny dla wszystkich studentów pierwszego roku Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Wykład inauguracyjny dla studentów I roku Uniwersytetu Jagiellońskiego

Dni Zero już za nami

05.10.2015
27 września zakończyła się kolejna edycja projektu dla świeżo upieczonych studentów pierwszego roku, czyli Dni Zero.
więcej o Dni Zero już za nami

Studia i co dalej?

31.08.2015
Wakacje dobiegają końca, a Ty nadal zastanawiasz się, jaki kierunek studiów wybrać?
więcej o Studia i co dalej?

Wybrano przewodniczącą Samorządu Studentów UJ

08.07.2015
27 czerwca odbyło się pierwsze posiedzenie Uczelnianej Rady Samorządu Studentów UJ, podczas którego Rada wybrała przewodniczącą Samorządu Studentów UJ, którą została Patrycja Piłat z Wydziału Prawa i Administracji.
więcej o Wybrano przewodniczącą Samorządu Studentów UJ

Sportowa reprezentacja UJ na obchodach 650-lecia Uniwersytetu Wiedeńskiego

02.07.2015
Rok po hucznych obchodach jubileuszowych Uniwersytetu Jagiellońskiego swoją okrągłą rocznicę obchodzi Uniwersytet Wiedeński. Austriacy także postanowili z tej okazji zorganizować wioślarskie regaty „ósemek". Ubiegłotygodniowa wizyta naszej załogi była nie tylko dużym sukcesem sportowym, okazją do odświeżenia kontaktów międzyuczelnianych, ale też szansą na tradycyjne wiedeńskie... pokonanie Turków.
więcej o Sportowa reprezentacja UJ na obchodach 650-lecia Uniwersytetu Wiedeńskiego