WPiA UJ szósty rok z rzędu najlepszy w rankingu DGP
osiągnięcie

WPiA UJ szósty rok z rzędu najlepszy w rankingu DGP

24.06.2016
X Ranking Wydziałów Prawa, który przygotował i opublikował „Dziennik Gazeta Prawna" potwierdza niekwestionowaną, najwyższą pozycję Wydziału Prawa i Administracji UJ wśród kształcących prawników uczelni publicznych w Polsce.
więcej o WPiA UJ szósty rok z rzędu najlepszy w rankingu DGP

24.06.2016
W związku z licznymi zapytaniami wpływającymi do Biura Rektora UJ oraz dużym zainteresowaniem mediów sprawą egzaminu przygotowanego przez dr. hab. Adama Romana publikujemy oświadczenie.
więcej o Oświadczenie: Wniosek do rzecznika dyscyplinarnego w sprawie dr. hab. Adama Romana
Budynek dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji gotowy

24.06.2016
Dwa lata od rozpoczęcia budowy, nowy gmach Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ), uzyskał pozwolenie na użytkowanie. W budynku przy ul. Krupniczej znajdują się sala audytoryjna, sale wykładowe i seminaryjne oraz sala rozpraw. Inwestycja w całości została sfinansowana z pieniędzy własnych WPIA UJ i wyniosła ok. 22 mln zł. Studenci rozpoczną tu naukę w październiku.
więcej o Budynek dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji gotowy
Szpital Uniwersytecki z akredytacją Europejskiej Rady Urologii

23.06.2016
Trzech wybitnych urologów przeprowadziło 22 czerwca na Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie pionierskie operacje metodą radykalnej prostatektomii laparoskopowej z powodu raka prostaty. Transmisję na żywo pokazowych zabiegów zobaczyli uczestnicy 46. Kongresu Polskiego Towarzystwa Urologicznego, który odbywa się w Katowicach. Warto dodać, że przed kilkoma dniami na Uniwersytecie Jagiellońskim powstało Europejskie Centrum Szkoleniowe Minimalnie Inwazyjnych Technik Operacyjnych.
więcej o Szpital Uniwersytecki z akredytacją Europejskiej Rady Urologii
Fabian Kapuścik: Wszystko staje się możliwe, kiedy zaczniesz działać
twarze uj

Fabian Kapuścik: Wszystko staje się możliwe, kiedy zaczniesz działać

22.06.2016
Fabian jest studentem Wydziału Matematyki i Informatyki. Choć większość życia mieszkał w Berlinie i właśnie tam rozpoczął studia informatyczne, niedawno zdecydował się przenieść na Uniwersytet Jagielloński. Zapraszamy do przeczytania kolejnej części cyklu „Twarze UJ".
więcej o Fabian Kapuścik: Wszystko staje się możliwe, kiedy zaczniesz działać