Wystawa fotografii Aleksandry Dzik

03.03.2016
1 marca 2016 w Instytucie Socjologii UJ odbył się wernisaż wystawy zdjęć Aleksandry Dzik - "Codzienność w górach". Autorka jest alpinistką młodego pokolenia i przewodniczką górską. Na swym koncie ma m.in. wejście na ośmiotysięczny Gasherbrum II. Ponadto jako pierwsza Polka zdobyła niebezpieczny Pik Pobiedy oraz skompletowała wszystkie pięć siedmiotysięczników b. ZSRR dających tytuł "Śnieżnej Pantery".
więcej o Wystawa fotografii Aleksandry Dzik
Filmowa wędrówka po Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym

02.03.2016
Zapraszamy do obejrzenia filmu "50 lat dla zdrowia dzieci" o historii i bieżącej działalności Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Materiał przygotowany przez ekipę Telewizji Kraków podsumowuje pół wieku istnienia placówki. Przewodnikiem po zakątkach szpitala jest dr hab. Maciej Kowalczyk, który od 15 lat pełni funkcję dyrektora.
więcej o Filmowa wędrówka po Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym

01.03.2016
Przekładoznawstwo literacko-kulturowe to intensywny dwuletni program studiów magisterskich prowadzony na Wydziale Polonistyki we współpracy z Wydziałem Filologicznym.
więcej o Nowe studia magisterskie na Wydziale Polonistyki UJ. Nabór na rok akademicki 2016/2017
Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
pracownicy uroczystość

Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

29.02.2016
W poniedziałek 29 lutego 2016 roku, w auli Collegium Novum odbyło się 1. uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na uroczystość zostały zaproszone osoby, które zawarły umowę o pracę w okresie pomiędzy wrześniem a grudniem 2015 roku.
więcej o Uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
Jagiellońskie Wieczory Filmowe w auli Collegium Novum UJ
wydarzenie studenckie

Jagiellońskie Wieczory Filmowe w auli Collegium Novum UJ

29.02.2016
Zorganizowana 25 lutego przez stowarzyszenie All in UJ projekcja zgromadziła blisko 200 osobową publiczność, która obejrzała "Kanał", jeden z najlepszych filmów Andrzeja Wajdy.
więcej o Jagiellońskie Wieczory Filmowe w auli Collegium Novum UJ