Prezydent Chorwacji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta

Prezydent Chorwacji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

27.01.2016
27 stycznia 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła prezydent Republiki Chorwacji Kolinda Grabar-Kitarović.
więcej o Prezydent Chorwacji z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Stanowisko Senatu UJ w sprawie skargi Krzysztofa Kopacza

27.01.2016
Stanowisko Senatu UJ z dnia 27 stycznia 2016 r. w sprawie skargi Pana Krzysztofa Kopacza z dnia 11 stycznia 2016 r. skierowanej do Senatu UJ o „na działanie Rady Wydziału Prawa i Administracji UJ polegające na podjęciu w dniu 30.11.2015 roku uchwały nr 303/XI/2015".
więcej o Stanowisko Senatu UJ w sprawie skargi Krzysztofa Kopacza
Pięcioro uczonych odebrało nominacje profesorskie
nominacje i promocje

Pięcioro uczonych odebrało nominacje profesorskie

27.01.2016
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 26 stycznia 2016 roku w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Pięcioro uczonych odebrało nominacje profesorskie
osiągnięcie

27.01.2016
Jagiellońskie Centrum Językowe (JCJ) UJ jako pierwsza jednostka akademicka w Polsce otrzymało akredytację międzynarodowej organizacji EAQUALS. Certyfikat jakości przyznany został po audycie obejmującym różne aspekty działalności dydaktycznej Centrum. To prestiżowe wyróżnienie stawia JCJ w międzynarodowej elicie instytucji zajmujących się nauczaniem języków obcych.
więcej o Jagiellońskie Centrum Językowe UJ akredytowanym członkiem międzynarodowej organizacji EAQUALS
Życzenia urodzinowe dla profesor Marii Podrazy-Kwiatkowskiej
uroczystość

Życzenia urodzinowe dla profesor Marii Podrazy-Kwiatkowskiej

26.01.2016
Jubileuszowa uroczystość zgromadziła 26 stycznia w Librarii Collegium Maius UJ liczne grono przyjaciół, współpracowników i rodzinę wybitnej badaczki literatury Młodej Polski, a także przedstawicieli władz UJ na czele z rektorem prof. Wojciechem Nowakiem, któremu towarzyszyli prorektorzy – prof. Andrzej Mania i prof. Jacek Popiel.
więcej o Życzenia urodzinowe dla profesor Marii Podrazy-Kwiatkowskiej