11.09.2015
W piątek 11 września 2015 roku o godzinie 9:00 w Auditorium Maximum odbyło się uroczyste otwarcie międzynarodowej konferencji „Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych. 90-lecie powstania Uniwersyteckiej Szkoły Pielęgniarek i Opiekunek Zdrowia w Krakowie".
więcej o Otwarcie konferencji „Innowacyjność w kształceniu, praktyce pielęgniarskiej i badaniach naukowych"
Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2015
relacja

Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2015

09.09.2015
W dniach 9 i 10 września 2015 roku w Auditorium Maximum UJ maturzyści mają okazję po raz kolejny uczestniczyć w Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy. Podczas tej największej w Polsce edukacyjnej kampanii informacyjnej przedstawiciele szkół wyższych prezentują ofertę edukacyjną uczelni z regionu i całej Polski oraz odpowiadają na pytania kandydatów.
więcej o Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2015
"JUst a Week" - wymiana doświadczeń we współpracy międzynarodowej

08.09.2015
36 pracowników administracyjnych z uczelni europejskich bierze udział w 2nd Erasmus Staff Training Week „JUst a Week". Spotkanie na Uniwersytecie Jagiellońskim potrwa do 11 września.
więcej o "JUst a Week" - wymiana doświadczeń we współpracy międzynarodowej
Konferencja International Society for Forensic Genetics 2015

07.09.2015
W dniach 31.08-05.09 2015 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim gościli genetycy sądowi z całego świata.
więcej o Konferencja International Society for Forensic Genetics 2015
Konsul USA z wizytą na UJ
wizyta

Konsul USA z wizytą na UJ

03.09.2015
3 września 2015 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie, na czele z konsulem generalnym Walterem Braunohlerem, któremu towarzyszyli konsul ds. prasy i kultury Pam DeVolder oraz doradczyni ds. edukacji Maria Brzostek.
więcej o Konsul USA z wizytą na UJ