Lista wiadomości

Zmarł dr Jerzy Bogdan Sobczak

01.06.2010
28 maja 2010 roku po krótkiej, ciężkiej chorobie zmarł dr Jerzy Bogdan Sobczak — długoletni pracownik Instytutu Socjologii UJ. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 2 czerwca 2010 roku o godz. 13.00 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Powstańców Śląskich 48 w Olkuszu.
więcej o Zmarł dr Jerzy Bogdan Sobczak
konferencja

33. Doroczny Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Farmacji,

27.05.2010
Ponad 285 studentów, doktorantów oraz młodych farmaceutów z około 25 krajów Europy zgromadził 33. Doroczny Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Farmacji, który odbył się w Auditorium Maximum UJ.
więcej o 33. Doroczny Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Farmacji,

UJ zaprasza na nowy kierunek studiów: Bezpieczeństwo narodowe

26.05.2010
„Bezpieczeństwo narodowe" to nowy kierunek studiów prowadzonych w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ