Wręczenie dyplomów ukończenia Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego

29.06.2015
W uroczystości wzięli udział m. in. dr hab. Maria Kała, dyrektor Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie oraz kierownik studiów prof. dr hab. Józef Wójcikiewicz.
więcej o Wręczenie dyplomów ukończenia Studiów Podyplomowych Prawa Dowodowego

29.06.2015
W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym odbyło się spotkanie podsumowujące realizację programu szkoleniowego w ramach którego od września 2012 roku Fundacja Project HOPE przy współpracy z Kliniką Onkologii i Hematologii Dziecięcej Polsko-Amerykańskiego Instytutu Pediatrii UJ CM koordynuje bezpłatne szkolenia dla lekarzy i pielęgniarek POZ w zakresie wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci.
więcej o Podsumowanie realizacji programu szkoleniowego w zakresie wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci
Przedstawiciel Uniwersytetu w Tsukubie odwiedził Uniwersytet Jagielloński

26.06.2015
26 czerwca 2015 roku Uniwersytet Jagielloński odwiedził prof. Teruo Higashi, wysłannik ds. międzynarodowych Uniwersytetu w Tsukubie.
więcej o Przedstawiciel Uniwersytetu w Tsukubie odwiedził Uniwersytet Jagielloński
Symfonia Sobótkowej Nocy na dziedzińcu Collegium Maius UJ

26.06.2015
Ku radości stałych bywalców, nowych fanów i przypadkowych przechodniów, przyciągniętych dźwiękami muzyki, i w tym roku tradycyjnie odbyła się na dziedzińcu Collegium Maius "Symfonia Sobótkowej Nocy" - koncert zespołu Piwnica Św. Norberta.
więcej o Symfonia Sobótkowej Nocy na dziedzińcu Collegium Maius UJ
Jubileusz prof. Antoniego Jackowskiego

25.06.2015
Wybitny geograf, współtwórca powojennej krakowskiej i polskiej szkoły geografii turyzmu, twórca szkoły naukowej w zakresie geografii religii, badacz historii polskiej geografii obchodzi 80-lecie swoich urodzin.
więcej o Jubileusz prof. Antoniego Jackowskiego