Inauguracja X Międzynarodowej Szkoły Letniej Nauczanie o Holokauście

06.07.2015
Oferta edukacyjna Szkoły Letniej jest skierowana do nauczycieli, studentów, trenerów i liderów organizacji pozarządowych z całej Polski, którzy zajmują się szeroko pojętą tematyką Holokaustu.
więcej o Inauguracja X Międzynarodowej Szkoły Letniej Nauczanie o Holokauście
Delegacja z Chile gości na Uniwersytecie Jagiellońskim

06.07.2015
6 lipca 2015 roku o godzinie 10.00 Uniwersytet Jagielloński odwiedzili przedstawiciele z Uniwersytetu w Concepcion (Chile). Delegatów przyjął w swoim gabinecie rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Delegacja z Chile gości na Uniwersytecie Jagiellońskim
Innowacyjny projekt dr. Tomasza Żuradzkiego nagrodzony

06.07.2015
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej (FNP) rozstrzygnęła ostatni konkurs eNgage organizowany w ramach projektu Skills współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jednym z laureatów jest dr Tomasz Żuradzki z Zakładu Badań nad Etyką Zawodową Wydziału Filozoficznego UJ, który na realizację projektu "Filozofia w praktyce" otrzymał najwyższe możliwe finansowanie.
więcej o Innowacyjny projekt dr. Tomasza Żuradzkiego nagrodzony

03.07.2015
Kierownik Zakładu Technologii Postaci Leku i Biofarmacji Wydziału Farmaceutycznego UJ obejmie stanowisko członka komitetu wykonawczego tej organizacji po raz trzeci, tym razem na kadencję 2015-2018.
więcej o Prof. Renata Jachowicz ponownie wybrana do władz Europejskiego Stowarzyszenia Wydziałów Farmaceutycznych
Dr Łukasz Michalczyk członkiem Rady Młodych Naukowców

02.07.2015
Pod koniec czerwca został zatwierdzony skład Rady Młodych Naukowców 5. kadencji. Jednym z jej członków został dr Łukasz Michalczyk z Zakładu Entomologii Instytutu Zoologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rada jest organem doradczym, której zadaniem jest wspieranie ministra nauki i szkolnictwa wyższego w działaniach służących rozwojowi kariery młodych naukowców i osób rozpoczynających karierę naukową.
więcej o Dr Łukasz Michalczyk członkiem Rady Młodych Naukowców