Podsumowanie projektu "Narodziny i rozwój zdolności do mentalizacji"

22.06.2015
20 czerwca w nowej siedzibie Instytutu Psychologii UJ przy ulicy Ingardena 6 odbyło się spotkanie podsumowujące, finansowany przez Narodowe Centrum Nauki, projekt badawczy "Narodziny i rozwój zdolności do mentalizacji", realizowany od marca 2012 roku przez Laboratorium Psychologii Rozwoju Małego Dziecka Instytutu Psychologii UJ.
więcej o Podsumowanie projektu "Narodziny i rozwój zdolności do mentalizacji"
Krakowska Konferencja Kardio-Gerontologiczna

22.06.2015
Wykład inauguracyjny zatytułowany „Medycyna kliniczna czy medycyna oparta na faktach" wygłosił prof. Jacek Dubiel z II Kliniki Kardiologii Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum.
więcej o Krakowska Konferencja Kardio-Gerontologiczna
Jubileusz 40-lecia wręczenia dyplomów lekarza absolwentom Wydziału Lekarskiego

22.06.2015
20 czerwca w Collegium Nowodworskiego UJ odbywały się uroczystości związane z Jubileuszem 40-lecia wręczenia dyplomów lekarza absolwentom Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. M. Kopernika w Krakowie z rocznika 1975.
więcej o Jubileusz 40-lecia wręczenia dyplomów lekarza absolwentom Wydziału Lekarskiego
Wizyta parlamentarzystów z Dolnej Saksonii

19.06.2015
19 czerwca prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn przyjął w Uniwersytecie Jagiellońskim delegację frakcji parlamentarnej SPD z parlamentu krajowego Dolnej Saksonii. W spotkaniu uczestniczył również konsul generalny Niemiec w Krakowie dr Werner Köhler.
więcej o Wizyta parlamentarzystów z Dolnej Saksonii
Uniwersytet Jagielloński ma troje nowych profesorów

19.06.2015
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył w czwartek 18 czerwca 2015 roku w Belwederze akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znaleźli się także naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uniwersytet Jagielloński ma troje nowych profesorów