Rektorski Dzień Dziecka z Uniwersytetem Dzieci

31.05.2015
W niedzielę 31 maja 2015 w godzinach przedpołudniowych odbyła się kolejna odsłona Rektorskiego Dnia Dziecka, współorganizowanego przez Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Dzieci.
więcej o Rektorski Dzień Dziecka z Uniwersytetem Dzieci
Konferencja Doktorantów UJ CM rozpoczęta

29.05.2015
Program obejmuje sesje referatowe i posterowe, wykłady pracowników naukowych CM UJ oraz zaproszonych gości.
więcej o Konferencja Doktorantów UJ CM rozpoczęta
Inauguracja 10. edycji Święta Ogrodów

29.05.2015
29 maja 2015 roku w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się inauguracja 10. edycji Święta Ogrodów.
więcej o Inauguracja 10. edycji Święta Ogrodów
Wręczenie Księgi Pamiątkowej Profesorowi Andrzejowi Banachowi

28.05.2015
W dniu 25 maja 2015 r. w Librarii Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyło się uroczyste wręczenie Księgi Pamiątkowej Profesorowi Andrzejowi Banachowi. Jej tytuł "Amico, socio et viro docto" idealnie oddaje atmosferę uroczystości. Z jednej strony społeczność uniwersytecka uczciła dokonania uczonego – znanego historyka kultury i oświaty, a także długoletniego prodziekana i dziekana Wydziału Historycznego UJ, z drugiej było to spotkanie przyjaciół i współpracowników Profesora, którzy chcieli w ten sposób podziękować mu za wiele lat pracy na rzecz wspólnoty uniwersyteckiej.
więcej o Wręczenie Księgi Pamiątkowej Profesorowi Andrzejowi Banachowi
Wizyta delegacji z National University of Singapore

28.05.2015
W dniach 25-26 maja 2015 roku Uniwersytet Jagielloński odwiedziła delegacja wykładowców i studentów z National University of Singapore, która odbywa podróż studyjną po krajach Europy Środkowej.
więcej o Wizyta delegacji z National University of Singapore