Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

nagrody

UJ nagrodzony w konkursie "Kraków bez barier"

06.12.2016
Budynek Collegium Maius i Dom Ronalda McDonalda przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu zostały wyróżnione w 10. edycji konkursu architektonicznego "Kraków bez barier". Wyniki ogłoszono podczas uroczystej gali, która odbyła się 5 grudnia w sali im. Siemiradzkiego w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach.
więcej o UJ nagrodzony w konkursie "Kraków bez barier"

Dr hab. Adam Roman autorem najlepszej Książki Informatycznej Roku 2016

05.12.2016
Naukowiec z Instytutu Informatyki UJ został jednym z dwóch zwycięzców organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne konkursu na Najlepszą Polską Książkę Informatyczną 2016 roku, którego wyniki ogłoszono 30 listopada podczas odbywających się w Szczecinie połączonych konferencji Informatyka w Zarządzaniu oraz Computational Methods of Experimental Economy.
więcej o Dr hab. Adam Roman autorem najlepszej Książki Informatycznej Roku 2016

Research Impact Leaders Award 2016 dla Uniwersytetu Jagiellońskiego

01.12.2016
Research Impact Leaders Award jest częścią światowej inicjatywy Elsevier mającej na celu wspomaganie badań oraz rozwoju nauki w wielu dyscyplinach. Nagrody są wyrazem uznania dla wybitnych instytucji badawczych, które mają największy wpływ na badania naukowe i przyczyniają się do lepszej rozpoznawalności polskiej nauki na świecie. Uniwersytet Jagielloński uhonorowano za wysoki poziom cytowań publikacji w zakresie leśnictwa i weterynarii.
więcej o Research Impact Leaders Award 2016 dla Uniwersytetu Jagiellońskiego

Miasto Kraków nagrodziło czterech profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego

25.11.2016
25 listopada w sali im. Stanisława Wyspiańskiego w Pałacu Wielopolskich prezydent miasta prof. Jacek Majchrowski wręczył tegoroczne Nagrody Miasta Krakowa. Wśród sześciu uhonorowanych osób znalazło się aż czterech profesorów z naszej uczelni.
więcej o Miasto Kraków nagrodziło czterech profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Prof. Jacques Leroy uhonorowany Orderem Zasługi RP

24.11.2016
24 listopada 2016 r. prof. Jacques Leroy otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. W imieniu prezydenta RP medal wręczył Paweł Ćwik, wicewojewoda małopolski.
więcej o Prof. Jacques Leroy uhonorowany Orderem Zasługi RP