Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

Matematyk z UJ laureatem Nagrody im. Szolema Mandelbrojta

Matematyk z UJ laureatem Nagrody im. Szolema Mandelbrojta

25.05.2017
Dr Sławomir Dinew z Wydziału Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymał Nagrodę im. Szolema Mandelbrojta za najlepsze badania matematyczne. Konkurs zorganizował Instytut Francuski w Polsce oraz Ambasada Francji w Polsce we współpracy z Francuskim Towarzystwem Matematycznym.
więcej o Matematyk z UJ laureatem Nagrody im. Szolema Mandelbrojta
Staż przy Nagrodzie im. Iwana Wyhowskiego dla dr Liudmyły Savanets

Staż przy Nagrodzie im. Iwana Wyhowskiego dla dr Liudmyły Savanets

23.05.2017
Kapituła Nagrody im. Iwana Wyhowskiego wyróżniła dr Liudmyłę Savanets związaną ze Szkołą Polskiego i Europejskiego Prawa na Ukrainie oraz Szkołą Prawa Ukraińskiego w Polsce. Laureatka odbędzie 4-miesięczny staż na dwóch wybranych polskich uczelniach. Ceremonia, w której uczestniczyła prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec, odbyła się 22 maja w sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego.
więcej o Staż przy Nagrodzie im. Iwana Wyhowskiego dla dr Liudmyły Savanets
Prof. Jacek Purchla Małopolaninem Roku 2016

Prof. Jacek Purchla Małopolaninem Roku 2016

24.01.2017
Nagroda przyznawana jest przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Prof. Jacek Purchla otrzymał tytuł Małopolanina Roku 2016 „w uznaniu zasług dla przybliżania Polakom kultury i sztuki środkowoeuropejskiej i światowej oraz kultywowania, upowszechnienia i promocji kultury polskiej”.
więcej o Prof. Jacek Purchla Małopolaninem Roku 2016
Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG
nagrody mobilna

Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG

19.12.2016
Lucyna Bujok i Łukasz Duśko zostali laureatami konkursu stypendialnego zorganizowanego przez kancelarię KKG Kubas Kos Gaertner oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ). Wręczenie dyplomów odbyło się w piątek 16 grudnia podczas wydziałowego spotkania opłatkowego w Pałacu Larischa.
więcej o Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG
Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla naukowców z UJ

Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla naukowców z UJ

12.12.2016
Minister Jarosław Gowin wręczył nagrody podczas uroczystości, która odbyła się 9 grudnia w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Wśród nagrodzonych znalazło się siedmioro naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla naukowców z UJ