Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

15.12.2015
Sukces odniosły także dwie magistrantki z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ - III nagrodę w konkursie otrzymała praca Evgeniyi Prikhodko, a wyróżnienie przyznano Iwonie Jakubas.
więcej o Katarzyna Gad z Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w IX edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój"

StRuNy przyznane. Opiekunem roku dr hab. Wojciech Szczeklik

15.12.2015
W ubiegły piątek rozstrzygnięto 5. edycję konkursu StRuNa dla najlepszych kół naukowych w Polsce. Statuetki i dyplomy przyznano w pięciu kategoriach: Konferencja Roku, Wyprawa Roku, Koło Naukowe Roku, Opiekun Roku oraz Projekt Roku. Laureatów wyłoniło jury złożone z wykładowców akademickich, członków organizacji pozarządowych i byłych członków kół naukowych.
więcej o StRuNy przyznane. Opiekunem roku dr hab. Wojciech Szczeklik

Poznaliśmy laureatów Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego

11.12.2015
Kapituła Nagrody, która obradowała pod przewodnictwem prof. Michała Pułaskiego, podjęła decyzję, że w 15. edycji konkursu spośród siedmiu nominowanych prac nagrodę główną otrzyma praca dr. hab. Andrzeja Dubickiego, zaś nagrodę honorową odbiorą prof. dr hab. Idizi Panic i dr hab. Krzysztof Nowak.
więcej o Poznaliśmy laureatów Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego
nagrody uroczystość

Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne

03.11.2015
Uroczyste wręczenie nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie Katolików Świeckich Europe Chrétienne (Chrześcijańska Europa) odbyło się 3 listopada w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich.
więcej o Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne

Nagroda Narodowego Centrum Nauki dla dr. hab. Wiesława Babika

07.10.2015
Dr hab. Wiesław Babik z Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego został laureatem nagrody Narodowego Centrum Nauki (NCN). Biologa ewolucyjnego, który na co dzień pracuje w Instytucie Nauk o Środowisku, nagrodzono w obszarze nauk o życiu. Kapituła przyznała mu wyróżnienie za badania nad ewolucją adaptatywną zwierząt ze szczególnym uwzględnieniem zmienności genów MHC.
więcej o Nagroda Narodowego Centrum Nauki dla dr. hab. Wiesława Babika