Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

Collegium Novum: Nagrody im. ks. Stanisława Musiała wręczone

06.03.2020
Politolog, ekonomista i działacz katolicki prof. Jan Grosfeld oraz sportowiec i twórca projektu "Ludzie, nie liczby" Dariusz Popiela odebrali w auli Collegium Novum Nagrody im. ks. Stanisława Musiała za rok 2019. Wyróżnienia otrzymują osoby zasłużone dla dialogu chrześcijańsko- i polsko-żydowskiego. O wyborze nagrodzonych decyduje kapituła, której przewodniczy prof. Wojciech Nowak, rektor UJ.
więcej o Collegium Novum: Nagrody im. ks. Stanisława Musiała wręczone

Profesor Katarzyna Fazan laureatką Krakowskiej Książki Miesiąca

02.03.2020
Tom Kantor. Nie/Obecność dr hab. Katarzyny Fazan, prof. UJ z Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymał tytuł Krakowskiej Książki Miesiąca Marca. W konkursie, który w 1995 roku ustanowił Śródmiejski Ośrodek Kultury, nagradzani są autorzy krakowscy lub książki o grodzie Kraka.
więcej o Profesor Katarzyna Fazan laureatką Krakowskiej Książki Miesiąca
nagrody

Profesor Adam Jelonek z nagrodą "Gwiazda umiędzynarodowienia"

20.01.2020
Już po raz trzeci uhonorowano osoby mające wybitne osiągnięcia w badaniach nad internacjonalizacją, zarządzaniu procesem umiędzynarodowienia, marketingiem za granicą, kształceniu obcokrajowców i działaniach w zakresie dyplomacji akademickiej. W kategorii gwiazda dyplomacji publicznej zwyciężył prof. Adam Jelonek z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Profesor Adam Jelonek z nagrodą "Gwiazda umiędzynarodowienia"

Rektor UJ nagrodzony za zasługi dla rozwoju Instytutu Konfucjusza

11.12.2019
10 grudnia podczas zamknięcia International Chinese Language Education Conference rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak otrzymał nagrodę honorową za zasługi dla utworzenia i ciągłego wsparcia Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ "Instytut Konfucjusza w Krakowie", które jest jednostką popularyzującą kulturę Państwa Środka.
więcej o Rektor UJ nagrodzony za zasługi dla rozwoju Instytutu Konfucjusza

Elsevier Research Impact Leaders Awards 2019 dla UJ CM

03.12.2019
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum (UJ CM) został nagrodzony w konkursie Elsevier Research Impact Leaders Awards 2019. Nagrody wręczono podczas gali 4. edycji konferencji "Polskie uczelnie w światowej perspektywie. Rankingi a strategiczne zarządzanie szkołą wyższą", która odbyła się 2 grudnia w Warszawie. Pamiątkową statuetkę w imieniu władz najstarszej polskiej uczelni odebrał prorektor ds. CM prof. Tomasz Grodzicki.
więcej o Elsevier Research Impact Leaders Awards 2019 dla UJ CM