Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Prof. Jacek Purchla Małopolaninem Roku 2016

Prof. Jacek Purchla Małopolaninem Roku 2016

24.01.2017
Nagroda przyznawana jest przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Prof. Jacek Purchla otrzymał tytuł Małopolanina Roku 2016 „w uznaniu zasług dla przybliżania Polakom kultury i sztuki środkowoeuropejskiej i światowej oraz kultywowania, upowszechnienia i promocji kultury polskiej”.
więcej o Prof. Jacek Purchla Małopolaninem Roku 2016
Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG

Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG

19.12.2016
Lucyna Bujok i Łukasz Duśko zostali laureatami konkursu stypendialnego zorganizowanego przez kancelarię KKG Kubas Kos Gaertner oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ). Wręczenie dyplomów odbyło się w piątek 16 grudnia podczas wydziałowego spotkania opłatkowego w Pałacu Larischa.
więcej o Dwoje studentów prawa nagrodzonych przez kancelarię KKG
Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla naukowców z UJ

Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla naukowców z UJ

12.12.2016
Minister Jarosław Gowin wręczył nagrody podczas uroczystości, która odbyła się 9 grudnia w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Wśród nagrodzonych znalazło się siedmioro naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla naukowców z UJ
UJ nagrodzony w konkursie "Kraków bez barier"
nagrody

UJ nagrodzony w konkursie "Kraków bez barier"

06.12.2016
Budynek Collegium Maius i Dom Ronalda McDonalda przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu zostały wyróżnione w 10. edycji konkursu architektonicznego "Kraków bez barier". Wyniki ogłoszono podczas uroczystej gali, która odbyła się 5 grudnia w sali im. Siemiradzkiego w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach.
więcej o UJ nagrodzony w konkursie "Kraków bez barier"
Dr hab. Adam Roman autorem najlepszej Książki Informatycznej Roku 2016

Dr hab. Adam Roman autorem najlepszej Książki Informatycznej Roku 2016

05.12.2016
Naukowiec z Instytutu Informatyki UJ został jednym z dwóch zwycięzców organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne konkursu na Najlepszą Polską Książkę Informatyczną 2016 roku, którego wyniki ogłoszono 30 listopada podczas odbywających się w Szczecinie połączonych konferencji Informatyka w Zarządzaniu oraz Computational Methods of Experimental Economy.
więcej o Dr hab. Adam Roman autorem najlepszej Książki Informatycznej Roku 2016