Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

Poznaliśmy laureatów 7. edycji Laudacji Studenckich

15.05.2019
Gala, podczas której ogłoszono nazwiska laureatów przyznawanych przez Samorząd Studentów UJ nagród, odbyła się 14 maja w Auditorium Maximum UJ. Zaszczytne wyróżnienie ustanowione zostało przez studentów w poczuciu wdzięczności i jako wyraz uznania dla osób oraz instytucji, które swoją działalnością zasłużyły się dla społeczności akademickiej.
więcej o Poznaliśmy laureatów 7. edycji Laudacji Studenckich

Prof. Krzysztof Zajas laureatem Krakowskiej Książki Miesiąca

29.04.2019
"Wiatraki" dr. hab. Krzysztofa Zajasa, prof. UJ z Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymały tytuł Krakowskiej Książki Miesiąca Maja. W konkursie, który w 1995 roku ustanowił Śródmiejski Ośrodek Kultury, nagradzani są autorzy krakowscy lub książki o Krakowie. Wręczenie nagrody połączone z wieczorem autorskim odbędzie się 30 maja br. (godz. 18.00) w Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką" przy Bibliotece Kraków (ul. Szczepańska 1).
więcej o Prof. Krzysztof Zajas laureatem Krakowskiej Książki Miesiąca

Nagroda al-Farabiego dla prof. Anny Krasnowolskiej

19.03.2019
Wydział Nauk Humanistycznych i Literatury Uniwersytetu Teherańskiego uhonorował prof. Annę Krasnowolską z Instytutu Orientalistyki UJ za jej ogromny wkład w badania i propagowanie kultury oraz literatury perskiej.
więcej o Nagroda al-Farabiego dla prof. Anny Krasnowolskiej
nagrody mobilna

Poczwórny sukces UJ w konkursie Genius Universitatis

08.03.2019
Uniwersytet Jagielloński zdobył aż 4 nagrody w tegorocznym konkursie na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej Genius Universitatis 2019. Organizowany przez Wydawnictwo Perspektywy konkurs ma na celu propagowanie nowoczesnych i nowatorskich praktyk oraz narzędzi marketingowych stosowanych przez uczelnie, a także wspieranie rekrutacji na studia oraz promocję biorących w nim udział szkół wyższych.
więcej o Poczwórny sukces UJ w konkursie Genius Universitatis

Wręczono Nagrody im. księdza Stanisława Musiała [ZDJĘCIA]

01.03.2019
Arcybiskup Henryk Muszyński i muzealnik Adam Bartosz odebrali 1 marca w Urzędzie Miasta Krakowa Nagrody im. ks. Stanisława Musiała za rok 2018. Wyróżnienia otrzymują osoby zasłużone dla dialogu chrześcijańsko- i polsko-żydowskiego. O wyborze nagrodzonych decyduje kapituła, której przewodniczy prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Wręczono Nagrody im. księdza Stanisława Musiała [ZDJĘCIA]