Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

nagrody

Profesor Wojciech Ligęza wyróżniony nagrodą literacką

23.09.2019
Kierownik Katedry Historii Literatury Polskiej XX wieku UJ prof. Wojciech Ligęza został wyróżniony Nagrodą Literacką Stowarzyszenia Pisarzy Polskich za Granicą za rok 2018 za osiągnięcia w badaniach nad polską literaturą emigracyjną. Nagrodę ufundowało Stowarzyszenie Polskich Kombatantów w Wielkiej Brytanii.
więcej o Profesor Wojciech Ligęza wyróżniony nagrodą literacką
nagrody

Profesor Alosza Awdiejew laureatem Krakowskiej Książki Miesiąca

07.08.2019
"Polakowi z wyboru, czyli szczęśliwemu Rosjaninowi nad Wisłą" autorstwa emerytowanego profesora UJ Aloszy Awdiejewa przyznano tytuł Krakowskiej Książki Miesiąca. Wręczenie nagrody połączone z wieczorem autorskim odbędzie się 17 października br. (godz. 18.00) w Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką" ul. Szczepańskiej 1. W konkursie, który w 1995 roku ustanowił Śródmiejski Ośrodek Kultury, nagradzani są autorzy krakowscy lub książki o Krakowie.
więcej o Profesor Alosza Awdiejew laureatem Krakowskiej Książki Miesiąca
nagrody

Młody naukowiec z UJ CM laureatem nagrody Emerging Europe

01.07.2019
Dr Mateusz Hołda z Wydziału Lekarskiego UJ CM otrzymał nagrodę Emerging Europe w kategorii Young Influencer of the Year 2019. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w ubiegły piątek w siedzibie European Bank for Reconstruction and Development w Londynie.
więcej o Młody naukowiec z UJ CM laureatem nagrody Emerging Europe
nagrody

Poznaliśmy laureatów 7. edycji Laudacji Studenckich

15.05.2019
Gala, podczas której ogłoszono nazwiska laureatów przyznawanych przez Samorząd Studentów UJ nagród, odbyła się 14 maja w Auditorium Maximum UJ. Zaszczytne wyróżnienie ustanowione zostało przez studentów w poczuciu wdzięczności i jako wyraz uznania dla osób oraz instytucji, które swoją działalnością zasłużyły się dla społeczności akademickiej.
więcej o Poznaliśmy laureatów 7. edycji Laudacji Studenckich
nagrody

Prof. Krzysztof Zajas laureatem Krakowskiej Książki Miesiąca

29.04.2019
"Wiatraki" dr. hab. Krzysztofa Zajasa, prof. UJ z Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymały tytuł Krakowskiej Książki Miesiąca Maja. W konkursie, który w 1995 roku ustanowił Śródmiejski Ośrodek Kultury, nagradzani są autorzy krakowscy lub książki o Krakowie. Wręczenie nagrody połączone z wieczorem autorskim odbędzie się 30 maja br. (godz. 18.00) w Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką" przy Bibliotece Kraków (ul. Szczepańska 1).
więcej o Prof. Krzysztof Zajas laureatem Krakowskiej Książki Miesiąca

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj