Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Prof. Piotr Chłosta laureatem Nagrody Forum Ochrony Zdrowia

Prof. Piotr Chłosta laureatem Nagrody Forum Ochrony Zdrowia

12.09.2022
Prof. Piotr Chłosta - wybitny urolog, kierownik Katedry i Kliniki Urologii Wydziału Lekarskiego UJ CM, prezes Polskiego Towarzystwa Urologicznego - otrzymał nagrodę Forum Ochrony Zdrowia 2022 w kategorii "Innowacje". Wyróżnienie jest wyrazem uznania dla pracy osób oraz instytucji, które poprzez swoją działalność oraz zaangażowanie przyczyniają się do dokonywania realnych zmian w systemie ochrony zdrowia.
więcej o Prof. Piotr Chłosta laureatem Nagrody Forum Ochrony Zdrowia
Polonia Minor dla profesora Mateusza Hołdy

Polonia Minor dla profesora Mateusza Hołdy

29.07.2022
Nagrodę Województwa Małopolskiego - Polonia Minor prof. Mateuszowi Hołdzie wręczyli marszałek Witold Kozłowski i przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego prof. Jan Tadeusz Duda. W uroczystości udział wzięli także rektor UJ prof. Jacek Popiel i dziekan Wydziału Lekarskiego UJ CM prof. Maciej Małecki.
więcej o Polonia Minor dla profesora Mateusza Hołdy
"Honoris Gratia" dla prof. Anny Sowy-Staszczak

"Honoris Gratia" dla prof. Anny Sowy-Staszczak

29.07.2022
Kierownik ​Zakładu Medycyny Nuklearnej Szpitala Uniwersyteckiego dr hab. n. med. Anna Sowa-Staszczak, prof. UJ została uhonorowana przez prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego odznaką "Honoris Gratia", przyznawaną w dowód uznania za szczególne zasługi dla miasta i jego mieszkańców.
więcej o "Honoris Gratia" dla prof. Anny Sowy-Staszczak
Rozstrzygnięto 2. edycję Nagrody imienia Franka Wilczka

Rozstrzygnięto 2. edycję Nagrody imienia Franka Wilczka

27.07.2022
Zgodnie z decyzją Komitetu Nagrody im. Franka Wilczka laureatem 2. edycji konkursu został dr Michał Parniak z Uniwersytetu Warszawskiego. Wyróżniono go za osiągnięcie zatytułowane "Opracowywanie nowych platform eksperymentalnych dla badań i technologii kwantowych oraz ich wykorzystanie do demonstracji najnowszych zjawisk i protokołów kwantowych".
więcej o Rozstrzygnięto 2. edycję Nagrody imienia Franka Wilczka
Międzynarodowa Nagroda im. Stefana Banacha dla matematyka z UJ

Międzynarodowa Nagroda im. Stefana Banacha dla matematyka z UJ

11.07.2022
Laureatem Międzynarodowej Nagrody im. Stefana Banacha edycji 2022 został dr Marcin Sroka z Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (WMiI UJ). Jury przyznało również dwa wyróżnienia ex aequo. Otrzymali je dr Agnieszka Hejna z Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz dr Dominik Burek również z WMiI UJ.
więcej o Międzynarodowa Nagroda im. Stefana Banacha dla matematyka z UJ