Wyniki sortowane według etykiety: twarze uj

Grzegorz Tynor: Chemia medyczna ponad wszystko

Grzegorz Tynor: Chemia medyczna ponad wszystko

11.07.2016
Grzegorz to kolejny bohater cyklu "Twarze UJ". Jest studentem I roku chemii medycznej, kierunku, który zadebiutował w ofercie dydaktycznej najstarszej polskiej uczelni w roku akademickim2015/2016. Studia te bazują na solidnych podstawach z zakresu chemii oraz dodatkowo obejmują wybrane zagadnienia z zakresu nauk biologicznych, medycznych i farmaceutycznych.
więcej o Grzegorz Tynor: Chemia medyczna ponad wszystko
Maciej Siwka: Studiowanie daje mi ogromną satysfakcję

Maciej Siwka: Studiowanie daje mi ogromną satysfakcję

08.07.2016
Kolejny bohater cyklu "Twarze UJ" Maciej Siwka to student II roku na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi. Pochodzi z oddalonego o ok. 500 km Gniezna. Decyzję o wyborze Uniwersytetu Jagiellońskiego podjął już na kilka lat przed maturą. - Za namową ojca złożyłem także dokumenty na geografię w Poznaniu, by mieć ewentualne zabezpieczenie. Szczęśliwie moje marzenia spełniły się i jestem w Krakowie - przyznaje z radością.
więcej o Maciej Siwka: Studiowanie daje mi ogromną satysfakcję
Małgorzata Dąbrowska: Neurobiologia - pasja na całe życie

Małgorzata Dąbrowska: Neurobiologia - pasja na całe życie

06.07.2016
Małgorzata studiuje neurobiologię w Instytucie Zoologii na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pochodzi z Opola i studiowała tam przez rok na kierunku biotechnologia. Po namowie koleżanki rozpoczęła studia na kierunku neurobiologia na UJ.
więcej o Małgorzata Dąbrowska: Neurobiologia - pasja na całe życie
Jakub Krężel: Ściśle rzecz ujmując

Jakub Krężel: Ściśle rzecz ujmując

04.07.2016
Kuba pochodzi z Gorlic. Do Krakowa przeniósł się jako nastolatek, tutaj był uczniem V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego. Obecnie kończy drugi rok medycyny. Naukowo interesuje go patofizjologia, a wolny czas spędza dbając o kondycję i sylwetkę na siłowni.

więcej o Jakub Krężel: Ściśle rzecz ujmując
Paulina Deczewska: muzyka i taniec z ogniem

Paulina Deczewska: muzyka i taniec z ogniem

01.07.2016
Paulina studiuje muzykologię na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. W tym roku kończy studia, ale już dzisiaj ma sprecyzowane plany zawodowe. Naukowo pasjonuje się wydobywaniem z zapomnienia utworów muzyki dawnej, a w wolnym czasie zajmuje się żonglerką ogniem.

więcej o Paulina Deczewska: muzyka i taniec z ogniem