Wyniki sortowane według etykiety: twarze uj

Marta Śliwa: Ewolucja naukowca

Marta Śliwa: Ewolucja naukowca

29.06.2016
Marta studiuje ochronę środowiska na Wydziale Chemii UJ. Choć trafiła tu przez przypadek, dziś wie, że był to bardzo szczęśliwy zbieg okoliczności, bo to właśnie dzięki niemu odnalazła swoją pasję. Zapraszamy do kolejnej części z serii „Twarze UJ".
więcej o Marta Śliwa: Ewolucja naukowca
Mateusz Maniek Smoleń: To jest właśnie geologia

Mateusz Maniek Smoleń: To jest właśnie geologia

27.06.2016
Mateusz Smoleń studiuje na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi na kierunku geologia. Swoją fascynację tą nauką postanowił wam zilustrować przy pomocy swojej innej pasji - rapu. Zapraszamy do obejrzenia jego teledysku - najnowszej części serii "Twarze UJ".
więcej o Mateusz Maniek Smoleń: To jest właśnie geologia
Marta Kałużniak: Mój zaczarowany ogród w probówce

Marta Kałużniak: Mój zaczarowany ogród w probówce

24.06.2016
Marta, studentka Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi, pochodzi z okolic Łodzi, dokładnie z Piotrkowa Trybunalskiego. Wybrała UJ, ponieważ, jak sama twierdzi, jest to jedna z najlepszych uczelni w Polsce i odkąd zaczęła myśleć o studiach, zawsze chciała studiować właśnie tutaj.
więcej o Marta Kałużniak: Mój zaczarowany ogród w probówce
Fabian Kapuścik: Wszystko staje się możliwe, kiedy zaczniesz działać

Fabian Kapuścik: Wszystko staje się możliwe, kiedy zaczniesz działać

22.06.2016
Fabian jest studentem Wydziału Matematyki i Informatyki. Choć większość życia mieszkał w Berlinie i właśnie tam rozpoczął studia informatyczne, niedawno zdecydował się przenieść na Uniwersytet Jagielloński. Zapraszamy do przeczytania kolejnej części cyklu „Twarze UJ".
więcej o Fabian Kapuścik: Wszystko staje się możliwe, kiedy zaczniesz działać
Bartłomiej Plewnia: W eterze jak ryba w wodzie

Bartłomiej Plewnia: W eterze jak ryba w wodzie

17.06.2016
Bartłomiej Plewnia jest studentem II roku dziennikarstwa. Jego dziedzina studiów jest jednocześnie jego pasją, którą realizuje jako redaktor radia UJOT FM, nadającego z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ.
więcej o Bartłomiej Plewnia: W eterze jak ryba w wodzie