Wyniki sortowane według etykiety: twarze uj

Aleksandra Radko: Nauka, estetyka, wyobraźnia

Aleksandra Radko: Nauka, estetyka, wyobraźnia

15.06.2016
Ola studiuje zaawansowane materiały i nanotechnologię na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ. W nauce najbardziej pociąga ją podróż w nieznane oraz dokonywanie nowych, fascynujących odkryć. A także rzeczy, które ładnie wyglądają. Przedstawiamy kolejną osobę z cyklu „Twarze UJ".
więcej o Aleksandra Radko: Nauka, estetyka, wyobraźnia
Marta Połeć: Sztuka uliczna warta diamentu

Marta Połeć: Sztuka uliczna warta diamentu

13.06.2016
Marta w ubiegłym roku ukończyła studia magisterskie na kierunku zarządzanie kulturą i mediami na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie na tym samym wydziale jest doktorantką I roku nauk humanistycznych o zarządzaniu.
więcej o Marta Połeć: Sztuka uliczna warta diamentu
Anna Słupianek: Archeolog na Dzikim Zachodzie

Anna Słupianek: Archeolog na Dzikim Zachodzie

08.06.2016
Anna Słupianek studiuje archeologię. Jej zainteresowania naukowe skupiają się wokół Ameryki Północnej. Bierze udział w pracach badawczych prowadzonych w Kolorado w ramach Polskiego Projektu Archeologicznego Sand Canyon-Castle Rock. Obecnie jest studentką ostatniego roku studiów magisterskich, ale swoją pasję naukową planuje nadal kontynuować na UJ.

więcej o Anna Słupianek: Archeolog na Dzikim Zachodzie
Bartosz Czauderna: Freestyle w życiu i na studiach

Bartosz Czauderna: Freestyle w życiu i na studiach

06.06.2016
Bartek studiuje na piątym roku kierunku zarządzanie w sporcie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. W swoim życiu kieruje się zasadą: „Rób to, co kochasz". Choć brzmi to jak banalny frazes, to jego przykład pokazuje, że naprawdę da się go zrealizować w praktyce. Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Twarze UJ".
więcej o Bartosz Czauderna: Freestyle w życiu i na studiach
Marta Barszcz: Nie tylko zwierzątka i roślinki

Marta Barszcz: Nie tylko zwierzątka i roślinki

03.06.2016
Marta Barszcz, studentka II roku biologii, jest zafascynowana przyrodą we wszystkich jej aspektach. Najbardziej interesują ją zagadnienia związane z człowiekiem. Rozwija swoją pasję m.in. poprzez działalność w Kole Naukowym Antropologów oraz redagowanie studencko-doktoranckiego czasopisma naukowego „Antropogen". Pomimo wczesnego etapu studiów, wystąpiła już na kilku konferencjach.
więcej o Marta Barszcz: Nie tylko zwierzątka i roślinki