Wyniki sortowane według etykiety: twarze uj

Alicja Dusza: Z miłości do literatury

Alicja Dusza: Z miłości do literatury

18.05.2016
Alicja pasjonuje się kulturą dawną, pisze pracę magisterską na temat XVII-wiecznych epitafiów kobiet w krakowskich kościołach. Jej studia to jednocześnie jej pasja i hobby. Jest członkiem Samorządu Studenckiego Wydziału Polonistyki oraz przewodniczącą Koła Naukowego Komparatystów.
więcej o Alicja Dusza: Z miłości do literatury
Paolo Witucki: Studia to nie tylko nauka

Paolo Witucki: Studia to nie tylko nauka

16.05.2016
Paolo jest studentem pierwszego roku studiów magisterskich na Wydziale Filologicznym UJ. Wybrał filologię włoską, ale, jak sam mówi, na studiach zajmuje się dużo większą ilością rzeczy niż tylko studiowaniem. Oto kolejna część z serii „Twarze UJ".
więcej o Paolo Witucki: Studia to nie tylko nauka
Karol Kwinta a.k.a. Charlie: tańcz i bądź kreatywny

Karol Kwinta a.k.a. Charlie: tańcz i bądź kreatywny

13.05.2016
Karol Kwinta studiuje na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. W życiu przede wszystkim chce być kreatywny, zarówno w swojej pasji, którą jest bboying, jak i w aktywności zawodowej, którą dzięki wiedzy zdobytej na Uniwersytecie Jagiellońskim właśnie rozpoczyna.
więcej o Karol Kwinta a.k.a. Charlie: tańcz i bądź kreatywny
Konrad Abramczuk: Pasjonat archeologii Kraju Kwitnącej Wiśni

Konrad Abramczuk: Pasjonat archeologii Kraju Kwitnącej Wiśni

11.05.2016
Konrad Abramczuk, student V roku archeologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, nieprzypadkowo kształci się na najstarszej uczelni w kraju. Jak przyznaje, od niepamiętnych czasów słyszał, że to najlepsza szkoła wyższa w Polsce. Ponadto na wybór dalszej drogi życiowej po maturze wpłynęła niechęć do rozłąki z swoim rodzinnym miastem.
więcej o Konrad Abramczuk: Pasjonat archeologii Kraju Kwitnącej Wiśni
Natalia Jarząbek: Harmonia między matematyką a muzyką

Natalia Jarząbek: Harmonia między matematyką a muzyką

06.05.2016
Natalia jest studentką V roku matematyki stosowanej na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studiuje także na Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Hochschule für Musik Franz Liszt w Weimarze (Niemcy).
więcej o Natalia Jarząbek: Harmonia między matematyką a muzyką