Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Wioślarskie ósemki rywalizowały o Puchar Rektora UJ
sport mobilna

Wioślarskie ósemki rywalizowały o Puchar Rektora UJ

13.05.2017
Sportowym akcentem Święta UJ obchodzonego w 653. rocznicę założenia uniwersytetu były rozegrane już po raz czwarty regaty wioślarskich ósemek ze sternikiem o Puchar Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na starcie zawodów stanęło siedem osad męskich oraz pięć żeńskich.
więcej o Wioślarskie ósemki rywalizowały o Puchar Rektora UJ
Studentka UJ stypendystką Yenching Academy Uniwersytetu Pekińskiego

Studentka UJ stypendystką Yenching Academy Uniwersytetu Pekińskiego

12.05.2017
Maria Jarosz, studentka III roku sinologii w Instytucie Orientalistyki została tegoroczną laureatką prestiżowej Yanching Academy w Pekinie.
więcej o Studentka UJ stypendystką Yenching Academy Uniwersytetu Pekińskiego
Młodzi naukowcy z UJ laureatami stypendiów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Młodzi naukowcy z UJ laureatami stypendiów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

11.05.2017
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej po raz 25 przyznała stypendia START dla najzdolniejszych młodych naukowców z całej Polski. Roczne stypendia w wysokości 28 tys. zł otrzyma w tym roku 100 młodych badaczy. Wśród nich znalazło się 14 osób z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Młodzi naukowcy z UJ laureatami stypendiów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej
Gwarancje finansowe dla studentów uczelni brytyjskich
mobilna

Gwarancje finansowe dla studentów uczelni brytyjskich

08.05.2017
Zgodnie z decyzją brytyjskiego rządu studenci będący obywatelami Unii Europejskiej, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji na studia w Wielkiej Brytanii w roku akademickim 2018/2019, mają gwarancję otrzymanie pomocy finansowej w postaci pożyczek oraz stypendiów aż do momentu ukończenia studiów, nawet jeżeli stanie się to po opuszczeniu przez Wielką Brytanię struktur UE.
więcej o Gwarancje finansowe dla studentów uczelni brytyjskich
Uniwersytet Jagielloński nadal jedyną polską uczelnią w rankingu Reutersa

Uniwersytet Jagielloński nadal jedyną polską uczelnią w rankingu Reutersa

08.05.2017
Uniwersytet Jagielloński awansował w rankingu Europe's Most Innovative Universities 2017 i pozostaje jedyną uczelnią z Polski oraz z Europy Środkowo-Wschodniej, która została zaliczona do tego prestiżowego grona. Listę 100 najbardziej innowacyjnych europejskich szkół wyższych, na podstawie analizy publikacji naukowych i danych patentowych z lat 2010-2015, po raz drugi opracowała agencja Thomson Reuters.
więcej o Uniwersytet Jagielloński nadal jedyną polską uczelnią w rankingu Reutersa