Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Otwarcie biura Erasmus+ InnHUB w Krakowie

07.07.2022
Od 28 czerwca, trzy razy w tygodniu, wszyscy zainteresowani ofertą Programu Erasmus+ mogą odwiedzić biuro Erasmus+ InnHUB Kraków, które ma swoją siedzibę na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z oferty biura może skorzystać każdy, nie tylko studenci czy pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego.
więcej o Otwarcie biura Erasmus+ InnHUB w Krakowie
Student UJ CM z prestiżową nagrodą za badania nad anatomią serca
nagrody

Student UJ CM z prestiżową nagrodą za badania nad anatomią serca

06.07.2022
Jakub Batko, student IV roku kierunku lekarskiego, otrzymał prestiżową nagrodę Międzynarodowego Towarzystwa Kardiochirurgii Małoinwazyjnej (ISMICS). To szczególne wyróżnienie w środowisku lekarzy zajmujących się kardiochirurgią małoinwazyjną po raz pierwszy w historii otrzymała osoba, która nie posiada jeszcze tytułu lekarza.
więcej o Student UJ CM z prestiżową nagrodą za badania nad anatomią serca
Zakończyły się promocje habilitacyjne 2022. Czas je podsumować

05.07.2022
W edycji 2022 odbyło się 14 uroczystości organizowanych przez Centrum Promocji i Komunikacji UJ, podczas których do promocji przystąpiło 141 osób. Najwięcej stopni naukowych doktora habilitowanego nadano na wydziałach: Filozoficznym, Chemii oraz Nauk o Zdrowiu.
więcej o Zakończyły się promocje habilitacyjne 2022. Czas je podsumować
Nowe studia podyplomowe w ofercie Wydziału Prawa i Administracji

05.07.2022
Inspektor ds. zgodności - ochrona sygnalistów oraz ochrona praw człowieka w związku z przetwarzaniem danych osobowych to nowe kierunki studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ). Poprowadzą je najlepsi specjaliści z dziedziny, co pozwoli na uzyskanie kompetencji poszukiwanych obecnie na rynku pracy i zdobycie pogłębionej wiedzy z zakresu nowych regulacji prawnych.
więcej o Nowe studia podyplomowe w ofercie Wydziału Prawa i Administracji
Międzynarodowy projekt w SOLARIS. Powstała nowa linia badawcza

04.07.2022
W ubiegłym tygodniu w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia linii ASTRA (dawniej SOLABS) dedykowanej pomiarom z użyciem absorpcyjnej spektroskopii rentgenowskiej (XAS) w zakresie energii 1 keV do 15 keV. W uroczystości uczestniczyło wielu znakomitych gości wraz z międzynarodowym zespołem zaangażowanym w powstanie linii.
więcej o Międzynarodowy projekt w SOLARIS. Powstała nowa linia badawcza