Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Matematyk z UJ laureatem Nagrody im. Kazimierza Kuratowskiego
nagrody

Matematyk z UJ laureatem Nagrody im. Kazimierza Kuratowskiego

20.04.2021
Marcin Sroka, doktorant Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (WMiI UJ), otrzymał Nagrodę im. Kazimierza Kuratowskiego przyznawaną za osiągnięcia naukowe z matematyki osobom, które nie ukończyły 30 lat. Jury nagrodziło go za prace z analizy geometrycznej dotyczące istnienia i regularności rozwiązań kwaternionowego równania Monge’a-Ampére’a.
więcej o Matematyk z UJ laureatem Nagrody im. Kazimierza Kuratowskiego
Absolwentka UJ autorką najlepszej pracy dyplomowej o lotnictwie

19.04.2021
Monika Łukasik, absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (WZiKS UJ), zdobyła główną nagrodę w kategorii prac magisterskich w pierwszym konkursie na najlepsze prace o tematyce dotyczącej lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo. Organizatorem konkursu były Polskie Linie Lotnicze LOT.
więcej o Absolwentka UJ autorką najlepszej pracy dyplomowej o lotnictwie
Kolejny sukces drużyny UJ w międzynarodowym konkursie INADR

13.04.2021
Jagiellonian University Mediation Team - w składzie Karolina Chłopicka, Maciej Modrzyński oraz Piotr Niski - zajął 2. miejsce w tegorocznej edycji najstarszego międzynarodowego konkursu mediacyjnego na świecie - INADR International Law School Mediation Tournament. Studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ) rywalizowali w nim z kilkudziesięcioma zespołami z całego świata.
więcej o Kolejny sukces drużyny UJ w międzynarodowym konkursie INADR
Roczne staże w USA dla kilkunastu studentów i doktorantów UJ

09.04.2021
14 studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie roczny staż w renomowanych ośrodkach badawczych w USA: University of Virginia (Charlottesville), University of Chicago (Chicago), University of Texas: Southwestern Medical Center (Dallas) i w Oklahoma Medical Research Foundation (Oklahoma City). Listę laureatów programu BioLAB 2021-22 ogłosiła wczoraj Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta.
więcej o Roczne staże w USA dla kilkunastu studentów i doktorantów UJ
Prace magisterskie studentów WPiA UJ nagrodzone przez UOKiK

31.03.2021
Czworo studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ) zostało nagrodzonych w konkursach prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na najlepsze prace magisterskie poświęcone ochronie konkurencji i konsumentów.
więcej o Prace magisterskie studentów WPiA UJ nagrodzone przez UOKiK