Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

UJ beneficjentem ministerialnego programu Doktorat wdrożeniowy

31.07.2020
AKTUALIZACJA: Szkoła Doktorska Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UJ, Szkoła Doktorska Nauk Społecznych UJ i Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJ zostały zakwalifikowane do 4. edycji programu Doktorat wdrożeniowy. Ma on na celu dofinansowanie studiów doktoranckich realizowanych we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, a przez to zbudować relacje między gospodarką i nauką oraz uprościć komercjalizację badań naukowych.
więcej o UJ beneficjentem ministerialnego programu Doktorat wdrożeniowy
Władze UJ zdecydowały o organizacji nowego roku akademickiego

30.07.2020
Dwa miesiące przed rozpoczęciem roku akademickiego 2020/2021 władze Uniwersytetu Jagiellońskiego planują semestr zimowy. O tym, w jakiej formie będą kształceni studenci, zależeć będzie od danego wydziału. W przypadku studiów doktoranckich postanowiono, że zajęcia będą odbywać się zdalnie, a jedynie w szczególnych przypadkach na terenie uczelni.
więcej o Władze UJ zdecydowały o organizacji nowego roku akademickiego
Studenckie Noble 2020 dla Magdaleny Lubaś i Adama Cieślika

28.07.2020
Magdalena Lubaś z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz Adam Cieślik z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ znaleźli się w gronie 9 wybitnych studentów, którzy zdobyli statuetki Studenckiego Nobla. O rozstrzygnięciu tegorocznej edycji konkursu, która odbyła się pod hasłem "Daj się (d)ocenić!", poinformowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Studenckie Noble 2020 dla Magdaleny Lubaś i Adama Cieślika
Stypendia dla 19 młodych naukowców w ramach konkursu ETIUDA

20.07.2020
Znamy wyniki 8. edycji konkursu ETIUDA. Narodowe Centrum Nauki (NCN) sfinansuje 19 stypendiów dla doktorantów z Uniwersytetu Jagiellońskiego realizujących badania podstawowe, którzy stawiają pierwsze kroki na ścieżce kariery naukowej. Finansowanie stypendium doktorskiego rozpocznie się 1 października 2020 roku.
więcej o Stypendia dla 19 młodych naukowców w ramach konkursu ETIUDA
Kolejny sukces studentów WPiA UJ w międzynarodowym konkursie

25.06.2020
Drużyna Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ) znalazła się w grupie 7 najlepszych uczelni na świecie w konkursie Nuremberg Moot Court. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 65 studenckich zespołów z 40 krajów.
więcej o Kolejny sukces studentów WPiA UJ w międzynarodowym konkursie