Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Sukcesy uniwersyteckich futsalistek

Sukcesy uniwersyteckich futsalistek

28.02.2017
Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w futsalu kobiet zdobyła srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski. Turniej odbył się w ubiegły weekend w Katowicach. Z kolei nasza bramkarka Karolina Klabis wygrała plebiscyt na najlepszą piłkarkę Małopolski 2016 roku.
więcej o Sukcesy uniwersyteckich futsalistek
Studenci z Danii na wykładach w Instytucie Zdrowia Publicznego UJ CM

28.02.2017
Grupa 19 studentów Uniwersytetu w Kopenhadze uczestniczy w wykładach i warsztatach z zakresu zdrowia publicznego prowadzonych przez wykładowców z Instytutu Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum. To jeden z wymiarów trwającej od 4 lat współpracy między uczelniami.
więcej o Studenci z Danii na wykładach w Instytucie Zdrowia Publicznego UJ CM
Student UJ CM podwójnie nagrodzony w konkursie INTERSTUDENT

27.02.2017
27 lutego 2017 w Sukiennicach odbyła się gala 8. edycji konkursu INTERSTUDENT dla najlepszych zagranicznych studentów kształcących się na polskich uczelniach. Po raz 3. zwycięzcę w kategorii Najpopularniejszy Student Zagraniczny wskazała także publiczność w drodze głosowania. Wyróżnienie to, jak również nagrodę w kategorii studia magisterskie, otrzymał Omar Al-Obaidi, student kierunku lekarsko-dentystycznego w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM.
więcej o Student UJ CM podwójnie nagrodzony w konkursie INTERSTUDENT
UJ CM przedłuża współpracę z brytyjską uczelnią

23.02.2017
W ubiegłym tygodniu prorektor UJ ds. Collegium Medicum złożył wizytę w Szkocji, podczas której podpisana została kolejna umowa o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim - Collegium Medicum a Uniwersytetem w Edynburgu.
więcej o UJ CM przedłuża współpracę z brytyjską uczelnią
Uniwersytet Jagielloński nawiązał współpracę z koreańską uczelnią
wizyta

Uniwersytet Jagielloński nawiązał współpracę z koreańską uczelnią

20.02.2017
20 lutego 2017 r. Uniwersytet Jagielloński podpisał porozumienie z Uniwersytetem Keimyung, mającym siedzibę w Daegu w Korei Południowej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński nawiązał współpracę z koreańską uczelnią