Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

Projekt UNA.TEN zakończony sukcesem

08.05.2020
Dziś ostatni dzień projektu UNA.TEN, "Transfer Emergency Now! 10 days for change" organizowanego przez UNA Europa w odpowiedzi na wyzwania w związku z pandemią COVID-19. W ciągu ostatnich 2 tygodni ponad 100 studentów z uczelni partnerskich pracowało nad rozwiązaniami, które pozwolą sprostać czterem wyzwaniom: Rethink Culture & Entertainment, Online Digital Consent, Travelling and Tourism, Food Supply Chain. Z dumą prezentujemy rezultaty, które udało się wypracować naszym studentom pod okiem mentorów!
więcej o Projekt UNA.TEN zakończony sukcesem

Historyczne miejsce drużyny UJ w rankingu Alona E. Evans Awards

28.04.2020
Podczas ceremonii rozdania Nagród Jessup 2020 drużyna Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ) otrzymała najwyższą lokatę w historii uczestnictwa polskich zespołów w tej rywalizacji. Studenci zostali sklasyfikowani w pierwszej "30" największego i najbardziej prestiżowego konkursu typu moot court na świecie.
więcej o Historyczne miejsce drużyny UJ w rankingu Alona E. Evans Awards

Dominika Werońska triumfatorką pierwszego konkursu CG 3MT JU

27.04.2020
W ubiegły piątek po raz pierwszy w Uniwersytecie Jagiellońskim odbył się uczelniany finał konkursu dla doktorantów Coimbra Group 3-Minute-Thesis Jagiellonian University (CG 3MT JU). Z uwagi na sytuację epidemiologiczną uczestnicy rywalizowali zdalnie. Zwyciężyła Dominika Werońska, doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych.
więcej o Dominika Werońska triumfatorką pierwszego konkursu CG 3MT JU
mobilna rada uczelni

Oświadczenie prof. Stanisława Kistryna ws. wyborów na kadencję 2020-2024

16.04.2020
W związku z podwyższonym stanem zagrożenia spowodowanym przez rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn podjął decyzję o wycofaniu swojej kandydatury w wyborach na rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego na kadencję 2020-2024. Poniżej przeczytać mogą Państwo jego oświadczenie.
więcej o Oświadczenie prof. Stanisława Kistryna ws. wyborów na kadencję 2020-2024

Prawie 1,8 miliona złotych uzbierano w ramach akcji #ujdlaszpitala

03.04.2020
Wspólnota akademicka UJ pokazała solidarność z zespołem Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (SU) i w ramach akcji #ujdlaszpitala zebrała 7-krotnie większą kwotę, niż początkowo zakładano. Za te pieniądze zakupiony zostanie niezbędny sprzęt do walki z koroanawirusem oraz przedmioty codziennego użytku i ochrony osobistej. Jak zapowiadają organizatorzy, datki nadal można wpłacać na specjalne konto.
więcej o Prawie 1,8 miliona złotych uzbierano w ramach akcji #ujdlaszpitala