Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Ambasador Łotwy odwiedził Uniwersytet Jagielloński

02.06.2023
2 czerwca Uniwersytet Jagielloński odwiedził ambasador Republiki Łotewskiej w Polsce Juris Poikāns w towarzystwie radczyni ambasady Ingi Ozoliņy. W imieniu rektora UJ gości przyjął w Collegium Novum prof. Piotr Jedynak, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej.
więcej o Ambasador Łotwy odwiedził Uniwersytet Jagielloński
W MCB UJ przeanalizują zagrożenia podczas Igrzysk Europejskich

02.06.2023
Za niespełna trzy tygodnie rozpoczną się Igrzyska Europejskie Kraków – Małopolska, największa impreza sportowa w historii kraju. Według naukowców z Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (MCB UJ) jest to doskonała okazja, by zbadać wpływ organizacji tak wielkiego wydarzenia i przyjazdu dużej liczby sportowców, trenerów, działaczy i kibiców na szeroko pojęte zdrowie mieszkańców Krakowa.
więcej o W MCB UJ przeanalizują zagrożenia podczas Igrzysk Europejskich
Nowi doktorzy habilitowani w dyscyplinie nauki biologiczne
nominacje i promocje

Nowi doktorzy habilitowani w dyscyplinie nauki biologiczne

01.06.2023
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie nauki biologiczne, które odbyły się we wtorek 30 maja w auli Collegium Maius UJ. 5 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Nowi doktorzy habilitowani w dyscyplinie nauki biologiczne
Jarosław Józefowicz uhonorowany medalem "<span lang="la">Plus ratio quam vis</span>"
rada uczelni senat

Jarosław Józefowicz uhonorowany medalem "Plus ratio quam vis"

01.06.2023
Prezes i dyrektor generalny Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA (TZMO) Jarosław Józefowicz otrzymał brązowy medal "Plus ratio quam vis". To cenne odznaczenie Uniwersytetu Jagiellońskiego jest wyróżnieniem dla jego szerokiej działalności zarówno biznesowej, społecznej, prozdrowotnej, jak i filantropijnej. Z wnioskiem o uhonorowanie wystąpił dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Marcin Jędrychowski.
więcej o Jarosław Józefowicz uhonorowany medalem "Plus ratio quam vis"
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego spotkał się z ambasadorem Ukrainy

31.05.2023
Wasyl Zwarycz, ambasador Ukrainy w Polsce, złożył wizytę w Uniwersytecie Jagiellońskim. Towarzyszyli mu Wiaczesław Wojnarowśkyj, konsul generalny Ukrainy w Krakowie i Tamila Szutak, pierwsza sekretarz ambasady Ukrainy w RP. Dyplomata, po spotkaniu z rektorem UJ prof. Jackiem Popielem, odebrał w auli Collegium Novum Nagrodę "Człowieka Roku 2022" dla Milionów Ukraińców przyznaną przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP.
więcej o Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego spotkał się z ambasadorem Ukrainy