Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

Młodzi biolodzy z UJ otrzymają granty EMBO

15.01.2020
15 stycznia 2020 roku European Molecular Biology Organisation (EMBO) ogłosiła wyniki najnowszej edycji konkursu Installation Grants, w ramach którego nagrodzonym badaczom przyznane zostaną fundusze na utworzenie niezależnych laboratoriów na terenie Czech, Polski, Portugalii oraz Turcji. Wśród dziewięciu laureatów ze wspomnianych krajów znalazło się dwóch naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Młodzi biolodzy z UJ otrzymają granty EMBO
mobilna

Na kampusie UJ powstanie nowoczesna infrastruktura sportowa

09.01.2020
Uczelniane Centrum Sportowo-Rekreacyjne niebawem zainauguruje działalność na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Pychowicach. Studenci będą mieli do dyspozycji m.in. boiska, korty tenisowe, elementy małej architektury oraz ciągi pieszo-rowerowe. Przetarg na budowę zaplecza sportowego zostanie rozpisany w drugim kwartale tego roku.
więcej o Na kampusie UJ powstanie nowoczesna infrastruktura sportowa
mobilna

Sukces studentów UJ w międzynarodowym turnieju mediacyjnym

07.01.2020
W Białymstoku odbył się międzynarodowy konkurs mediacyjny Mediate’19, współorganizowany przez INADR - The International Academy of Dispute Resolution. Startująca w nim drużyna Jagiellonian University Mediation Team zajęła bardzo wysokie miejsca w różnych kategoriach konkursowych.
więcej o Sukces studentów UJ w międzynarodowym turnieju mediacyjnym

Resort dyplomacji nagrodził pracę magisterską Iwo Gurdka

30.12.2019
Iwo Gurdek, absolwent Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego (WSMiP UJ), został uhonorowany w konkursie Ministerstwa Spraw Zagranicznych (MSZ) na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 23 grudnia w siedzibie MSZ.
więcej o Resort dyplomacji nagrodził pracę magisterską Iwo Gurdka

Ponad 100 stypendiów dla studentów UJ za znaczące osiągnięcia

23.12.2019
106 studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzyma wsparcie finansowe za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. Kandydatury żaków z całej Polski ocenił zespół ekspertów reprezentujących różne dziedziny nauki i sztuki. Wyróżnione osoby otrzymają po 17 tysięcy złotych.
więcej o Ponad 100 stypendiów dla studentów UJ za znaczące osiągnięcia