Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Szpital Uniwersytecki zakupił nowoczesne aparaty echokardiograficzne

30.12.2022
Za nami kolejna dostawa sprzętu medycznego, zakupionego w ramach projektu "Małopolska Tarczy Antykryzysowa - Pakiet Medyczny 3" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Tym razem Szpital Uniwersytecki w Krakowie otrzymał 2 aparaty echokardiograficzne.
więcej o Szpital Uniwersytecki zakupił nowoczesne aparaty echokardiograficzne
Polsko-ukraiński projekt badawczy na UJ zrealizuje prof. Maciej Pabijan

Polsko-ukraiński projekt badawczy na UJ zrealizuje prof. Maciej Pabijan

28.12.2022
"Koewolucja genomu mitochondrialnego i jądrowego u gatunków podlegających hybrydyzacji" to tytuł projektu, który decyzją dyrektora Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) otrzymał finansowanie na lata 2023-2024 w ramach wspólnych projektów badawczych prowadzonych pomiędzy Polską a Ukrainą.
więcej o Polsko-ukraiński projekt badawczy na UJ zrealizuje prof. Maciej Pabijan
Studentka UJ CM z Nagrodą Pielęgniarską Królowej Sylwii

Studentka UJ CM z Nagrodą Pielęgniarską Królowej Sylwii

28.12.2022
Dominika Rachwał, studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, zwyciężyła w polskiej edycji konkursu Queen Silvia Nursing Award. Doceniono jej pomysł mający na celu zaktywizowanie pacjentów z demencją.
więcej o Studentka UJ CM z Nagrodą Pielęgniarską Królowej Sylwii
Naukowcy z UJ docenieni przez PAN
nagrody

Naukowcy z UJ docenieni przez PAN

27.12.2022
Poszczególne wydziały Polskiej Akademii Nauk przyznają co roku nagrody za wybitne osiągnięcia oraz wyróżniające się prace naukowe. Otrzymują je badaczki i badacze zatrudnieni w polskich jednostkach naukowych. Wśród osób nagrodzonych za swoje dokonania naukowe znaleźli się naukowcy i studentka z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Naukowcy z UJ docenieni przez PAN
Prof. Małgorzata Barańska pokieruje polsko-niemieckim projektem badawczym

Prof. Małgorzata Barańska pokieruje polsko-niemieckim projektem badawczym

23.12.2022
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła rozstrzygnięcie naboru na wspólne projekty badawcze pomiędzy Polską a Niemcami. Na liście rankingowej znalazł się projekt, który realizowany będzie w Uniwersytecie Jagiellońskim. Jego kierownikiem po stronie polskiej będzie badaczka z Zakładu Fizyki Chemicznej Wydziału Chemii UJ.
więcej o Prof. Małgorzata Barańska pokieruje polsko-niemieckim projektem badawczym