Wyniki sortowane według etykiety: rada uczelni

Posiedzenie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego UJ
rada uczelni

Posiedzenie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego UJ

25.05.2021
W Ośrodku Recepcyjno-Konferencyjnym Rektora UJ w Modlnicy odbyło się wspólne posiedzenie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas spotkania rektor UJ prof. Jacek Popiel wręczył powołania członkom Rady na kadencję 2021-2024.
więcej o Posiedzenie Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego UJ
UJ świętuje 657. urodziny i honoruje wybitnego socjologa [ZDJĘCIA]
uroczystość rada uczelni senat

UJ świętuje 657. urodziny i honoruje wybitnego socjologa [ZDJĘCIA]

12.05.2021
Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego to dla nas dzień szczególny i wyjątkowy. Od lat czcimy go ku pamięci przodków i aby wskazać uniwersyteckim pokoleniom, które przyjdą po nas to, co ważne w dziejach Almae Matris Jagellonicae - mówił podczas dzisiejszego posiedzenia Senatu rektor UJ prof. Jacek Popiel. W trakcie uroczystości do grona profesorów honorowych najstarszej polskiej uczelni dołączył wybitny uczony - prof. Piotr Sztompka.
więcej o UJ świętuje 657. urodziny i honoruje wybitnego socjologa [ZDJĘCIA]
Rektor UJ spotkał się z nowymi i ustępującymi członkami Rady Uczelni
rada uczelni

Rektor UJ spotkał się z nowymi i ustępującymi członkami Rady Uczelni

02.12.2020
25 listopada Senat UJ powołał członków Rady Uczelni na kadencję 2021-2024. Nowy skład tego gremium rozpocznie swoją pracę po ustaniu kadencji obecnych członków, która mija 31 grudnia. Nowymi członkami rady wybranymi spośród wspólnoty uczelni zostali: prof. Zbigniew Madeja, prof. Renata Przybylska i prof. Piotr Richter. Z nowymi oraz obecnymi członkami rady 2 grudnia spotkał się poprzez wideokonferencję rektor UJ prof. Jacek Popiel.
więcej o Rektor UJ spotkał się z nowymi i ustępującymi członkami Rady Uczelni
Debata "Rektorzy o przyszłości"
relacja rada uczelni

Debata "Rektorzy o przyszłości"

16.11.2020
Czworo rektorów krakowskich uczelni, profesorowie: Jacek Popiel (Uniwersytet Jagielloński), Jerzy Lis (Akademia Górniczo-Hutnicza), Stanisław Mazur (Uniwersytet Ekonomiczny) oraz Dorota Segda (Akademia Sztuk Teatralnych) spotkało się on- line, aby porozmawiać o tym, jakie bariery systemowe hamują dzisiaj rozwój polskich uniwersytetów jako generatorów kreatywności i innowacyjności oraz jakie zmiany w funkcjonowaniu szkół wyższych wymusi przedłużająca się pandemia COVID.
więcej o Debata "Rektorzy o przyszłości"
Rozpoczął się 657. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim
rada uczelni senat

Rozpoczął się 657. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim

01.10.2020
W dniu inauguracji kolejnego roku akademickiego w dziejach naszego uniwersytetu zawsze wracamy do historii uczelni, w której były wielkie wydarzenia, ale były też chwile trudne, które dzięki wytrwałości, samozaparciu i mądrości udało się pokonać. Ten powrót do historii jest też okazją do poszukiwania nadziei, że i nam współcześnie uda się pokonać przeszkody, przed którymi postawił nas świat w obliczu pandemii – powiedział rektor UJ prof. Jacek Popiel.
więcej o Rozpoczął się 657. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim