Wyniki sortowane według etykiety: kultura

Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius

Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius

05.12.2016
30 listopada odbył się kolejny seans z cyklu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez stowarzyszenie All In UJ. Tym razem na miejsce projekcji została wybrana Aula Collegium Maius, gdzie odbyła się projekcja filmu „Absolwent”. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.
więcej o Jagielloński Wieczór Filmowy w Collegium Maius
Wernisaż wystawy "Irlandzki zryw" w Collegium Paderevianum II

Wernisaż wystawy "Irlandzki zryw" w Collegium Paderevianum II

01.12.2016
W dniach 1–31 grudnia 2016 r. Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt gościć w przestrzeniach Collegium Paderevianum wystawę "Irlandzki zryw" poświęconą powstaniu wielkanocnemu. W oficjalnym otwarciu wystawy wzięli udział Jego Ekscelencja Padraig Francis, Zastępca Ambasadora Irlandii w Polsce oraz prof. Dorota Malec, prorektor UJ ds. rozwoju.
więcej o Wernisaż wystawy "Irlandzki zryw" w Collegium Paderevianum II
Wystawa "Beksiński Nieznany"

Wystawa "Beksiński Nieznany"

19.03.2016
W piątek 18 marca 2016 o godzinie 16:00 w Muzeum Collegium Maius UJ odbył się wernisaż wystawy "Beksiński Nieznany", przedstawiającej nieznane szerszej publiczności dziedziny działalności twórczej Zdzisława Beksińskiego.
więcej o Wystawa "Beksiński Nieznany"
„Recepta na wiersz"
kultura nagrody i wyróżnienia

„Recepta na wiersz"

12.02.2016
W piątek 12 lutego 2016 roku o godzinie 17:00 w Muzeum Farmacji UJ odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Recepta na wiersz".
więcej o „Recepta na wiersz"

Uniwersytecka Liga Sportowa wystartowała

16.03.2011
Pierwsze miejsce w turnieju piłki halowej wywalczył Wydział Prawa i Administracji, który w wielkim finale pokonał 1:0 Wydział Chemii