Wyniki sortowane według etykiety: uroczystość

Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne
nagrody uroczystość

Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne

03.11.2015
Uroczyste wręczenie nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie Katolików Świeckich Europe Chrétienne (Chrześcijańska Europa) odbyło się 3 listopada w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich.
więcej o Prof. Jacek Popiel laureatem nagrody Prix Jean-Paul II Europe Chrétienne
Prof. Jean Martinez doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego

Prof. Jean Martinez doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego

23.10.2015
Światowej sławy chemik prof. Jean Martinez dołączył w piątek do grona ponad 350 doktorów honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prof. Maciej Pawłowski podkreślił w laudacji, że imponujący dorobek naukowy uhonorowanego w zakresie poszukiwań nowych leków oraz wieloletnie związki z najstarszą polską uczelnią stanowią przesłankę do nadania mu najwyższej godności przyznawanej przez Senat UJ.
więcej o Prof. Jean Martinez doktorem honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego
Święto Edukacji Narodowej 2015
foto uroczystość

Święto Edukacji Narodowej 2015

14.10.2015
W środę 14 października 2015 roku w auli Auditorium Maximum UJ odbyło się uroczyste posiedzenie senatu z okazji Święta Edukacji Narodowej.
więcej o Święto Edukacji Narodowej 2015
Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki

Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki

12.10.2015
W poniedziałek 12 października zainaugurowano rok akademicki w Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku (JUTW). Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m.in. prof. Andrzej Mania, prorektor UJ ds. dydaktyki, członkowie rady naukowo-programowej JUTW, a także Ewa Klepacz-Zielińska, zastępca kanclerza UJ ds. CM i dr hab. Michał Rusinek, który wygłosił inauguracyjny wykład zatytułowany "O literaturze niepoważnej na poważnie".
więcej o Studenci JUTW zainaugurowali nowy rok akademicki
Weterynaria UJ-UR inauguruje nowy rok akademicki

Weterynaria UJ-UR inauguruje nowy rok akademicki

07.10.2015
6 października w auli Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego 2015/2016 na międzywydziałowym kierunku weterynaria, prowadzonym wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.
więcej o Weterynaria UJ-UR inauguruje nowy rok akademicki