Wyniki sortowane według etykiety: wizyta

Ambasador Bułgarii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Bułgarii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

16.05.2016
16 maja 2016 r. rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak gościł w Collegium Novum ambasadora Bułgarii Emila Savova Yalnazova.
więcej o Ambasador Bułgarii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
UJ gości profesorów z Indii i Oksfordu
relacja wizyta

UJ gości profesorów z Indii i Oksfordu

13.05.2016
13 maja 2016 r. UJ odwiedziła delegacja przedstawicieli czołowych uczelni indyjskich oraz specjalistów z dziedziny studiów indyjskich z Uniwersytetu w Oksfordzie.
więcej o UJ gości profesorów z Indii i Oksfordu
Ambasador Albanii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Albanii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

27.04.2016
27 kwietnia 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła ambasador Albanii w Polsce dr. Shpresa Kureta. Głównym punktem wizyty było spotkanie w Collegium Novum z rektorem UJ prof. Wojciechem Nowakiem.
więcej o Ambasador Albanii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

20.04.2016
Rozmowy odbyły się 20 kwietnia w siedzibie Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. Wicepremier, któremu towarzyszyła Jadwiga Emilewcz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, przedstawił założenia przyjętego przez rząd w lutym br. „Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" w kontekście rozwoju szkolnictwa wyższego.
więcej o Spotkanie krakowskiego środowiska akademickiego z ministrem rozwoju Mateuszem Morawieckim
Uniwersytet Jagielloński gościł ambasador Filipin

Uniwersytet Jagielloński gościł ambasador Filipin

30.03.2016
30 marca 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła ambasador Republiki Filipin w Polsce Patricia Ann V. Paez, której towarzyszyły attache ambasady Evelyn Vega oraz sekretarz ambasady pani Imelda de Joya.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł ambasador Filipin