Wyniki sortowane według etykiety: wizyta

15.03.2019
15 marca w Collegium Novum UJ gościł rektor Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie prof. Marek Števček. Gościa przyjął w swoim gabinecie rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Rektor Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Na Uniwersytecie Jagiellońskim powstało Centrum Meksykańskie

Na Uniwersytecie Jagiellońskim powstało Centrum Meksykańskie

25.02.2019
25 lutego w Collegium Novum odbyła się uroczysta inauguracja Centrum Meksykańskiego UJ z udziałem rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciecha Nowaka oraz ambasadora Meksyku w Rzeczpospolitej Polskiej Alejandro Negrín Muñoza.
więcej o Na Uniwersytecie Jagiellońskim powstało Centrum Meksykańskie
Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem

Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem

28.01.2019
28 stycznia w Sali Senackiej Collegium Novum podpisano umowę powołującą Centrum Studiów nad Bangladeszem „Bangabandhu” na Uniwersytecie Jagiellońskim, w celu inicjowania, wspierania i rozwijania działalności edukacyjnej i badawczej w zakresie studiów nad Bangladeszem. Będzie to pierwsza tego typu jednostka w Europie.
więcej o Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem
Ambasador Chin z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Chin z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

27.11.2018
27 listopada 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Rzeczypospolitej Polskiej, której przewodniczył ambasador Liu Guangyuan. Dyplomatów przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Ambasador Chin z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
UJ gościł przedstawiciela Energy Community

UJ gościł przedstawiciela Energy Community

23.11.2018
23 listopada 2018 r. wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim złożył Adrian Jasimi, przedstawiciel Energy Community (EC), organizacji międzynarodowej z siedzibą w Wiedniu, która działa na rzecz zintegrowania energetyki krajów spoza Unii Europejskiej z rynkami UE.
więcej o UJ gościł przedstawiciela Energy Community