Wyniki sortowane według etykiety: wizyta

UJ rozwija współpracę z pekińską uczelnią

UJ rozwija współpracę z pekińską uczelnią

29.05.2019
29 maja na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z Beijing Union University (BUU) – chińskiej uczelni z siedzibą w Pekinie. W trakcie wizyty podpisano umowę o wymianie studenckiej na szczeblu wydziałowym.
więcej o UJ rozwija współpracę z pekińską uczelnią
Uniwersytet Jagielloński gości delegację z prowincji Henan

Uniwersytet Jagielloński gości delegację z prowincji Henan

22.05.2019
22 maja w murach Uniwersytetu Jagiellońskiego gościła delegacja z prowincji Henan, regionu położonego w centralnych Chinach. Celem spotkania była rozmowa na temat szeroko zakrojonej współpracy pomiędzy UJ a chińskimi uczelniami, przedsiębiorstwami oraz instytucjami kulturalnymi.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gości delegację z prowincji Henan
Ambasador Rumunii odwiedził Uniwersytet Jagielloński

Ambasador Rumunii odwiedził Uniwersytet Jagielloński

21.05.2019
21 maja Uniwersytet Jagielloński odwiedził ambasador Rumunii w Polsce Ovidiu Dranga, któremu towarzyszyła m.in. dziekan Wydziału Socjologii i Psychologii Uniwersytetu Zachodniego w Timisoarze (Universitatea de Vest din Timișoara) Mariana Crasovan. W Collegium Novum delegację przyjął prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian. Wizytę koordynował pełnomocnik rektora UJ ds. inicjatyw proinnowacyjnych dr hab. Andrzej Adamski.
więcej o Ambasador Rumunii odwiedził Uniwersytet Jagielloński
UJ zacieśnia współpracę z chińskimi uczelniami

UJ zacieśnia współpracę z chińskimi uczelniami

20.05.2019
20 maja Collegium Novum odwiedziły delegacje z Uniwersytetu w Syczuanie oraz Politechniki Pekińskiej (Beijing University of Technology). Gości przyjął pełnomocnik rektora UJ ds. internacjonalizacji prof. Adam Jelonek. Celem spotkania było, w przypadku pierwszej z wymienionych uczelni, rozważenie dalszych możliwości współpracy, a w przypadku drugiej – podpisanie Memorandum of Understanding oraz Porozumienia o Współpracy Akademickiej.
więcej o UJ zacieśnia współpracę z chińskimi uczelniami
UJ rozwija współpracę z Uralskim Uniwersytetem Federalnym

UJ rozwija współpracę z Uralskim Uniwersytetem Federalnym

17.05.2019
17 maja na Uniwersytecie Jagiellońskim gościli przedstawiciele Uralskiego Uniwersytetu Federalnego im. pierwszego prezydenta Rosji Borysa Jelcyna. Celem wizyty było podpisanie porozumienia o współpracy i zacieśnienie więzi między uczelniami.
więcej o UJ rozwija współpracę z Uralskim Uniwersytetem Federalnym