Wyniki sortowane według etykiety: wizyta

Ambasador Armenii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Armenii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

16.05.2019
15 maja na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł Samvel Mkrtchian, który od listopada 2018 r. pełni funkcję nowego ambasadora Armenii w Polsce.
więcej o Ambasador Armenii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Uniwersytet Jagielloński gościł ambasadora Japonii

Uniwersytet Jagielloński gościł ambasadora Japonii

24.04.2019
24 kwietnia wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim złożył ambasador Japonii w Rzeczypospolitej Polskiej Tsukasa Kawada. Dyplomacie towarzyszyli m.in. zastępca ambasadora Satoru Takahashi oraz Takita Tae z Wydziału Ekonomicznego ambasady.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł ambasadora Japonii

15.03.2019
15 marca w Collegium Novum UJ gościł rektor Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie prof. Marek Števček. Gościa przyjął w swoim gabinecie rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Rektor Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Na Uniwersytecie Jagiellońskim powstało Centrum Meksykańskie

Na Uniwersytecie Jagiellońskim powstało Centrum Meksykańskie

25.02.2019
25 lutego w Collegium Novum odbyła się uroczysta inauguracja Centrum Meksykańskiego UJ z udziałem rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciecha Nowaka oraz ambasadora Meksyku w Rzeczpospolitej Polskiej Alejandro Negrín Muñoza.
więcej o Na Uniwersytecie Jagiellońskim powstało Centrum Meksykańskie
Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem

Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem

28.01.2019
28 stycznia w Sali Senackiej Collegium Novum podpisano umowę powołującą Centrum Studiów nad Bangladeszem „Bangabandhu” na Uniwersytecie Jagiellońskim, w celu inicjowania, wspierania i rozwijania działalności edukacyjnej i badawczej w zakresie studiów nad Bangladeszem. Będzie to pierwsza tego typu jednostka w Europie.
więcej o Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem