Wyniki sortowane według etykiety: osiągnięcie

Lista wiadomości

"Najlepsi z najlepszych!" - nagrodzono studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego

16.03.2016
W ramach obecnego naboru do projektu prowadzonego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego nagrodzono cztery projekty zgłoszone do finansowania przez studentów naszej uczelni.
więcej o "Najlepsi z najlepszych!" - nagrodzono studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego

10.03.2016
Zawartą z Ministerstwem Zdrowia umowę o dofinansowaniu projektu pt. „Dydaktyka, Innowacja, Rozwój. Podniesienie jakości kształcenia poprzez rozwój innowacyjnej edukacji" podpisano 8 marca.
więcej o UJ Collegium Medicum otrzyma ponad 20 mln zł na podniesienie jakości kształcenia

Anna Kotlińska finalistką konkursu popularyzatorskiego FameLab

29.02.2016
Doktorantka na Wydziale o Nauk o Zdrowiu UJ CM Anna Kotlińska wystąpi w finale 5. polskiej edycji konkursu FameLab dla badaczy, którzy potrafią zajmująco i zrozumiale mówić o trudnych, naukowych sprawach. W ubiegłą sobotę w warszawskim Centrum Nauki Kopernik spośród 25 półfinalistów wyłoniono 10 finalistów. Zwycięzcę poznamy 16 kwietnia.
więcej o Anna Kotlińska finalistką konkursu popularyzatorskiego FameLab

Absolwenci WPiA UJ z najlepszymi wynikami zdawalności na aplikacje korporacyjne

23.02.2016
Ministerstwo Sprawiedliwości po raz 8. podsumowało wyniki egzaminów na aplikacje prawnicze. Podczas konferencji w podwarszawskim Popowie omówiono wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje adwokacką, radcowską i notarialną oraz egzaminu konkursowego na aplikację komorniczą, które odbyły się 26 września 2015 r. Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji UJ po raz kolejny uzyskali najlepsze wyniki zdawalności na aplikacje korporacyjne.
więcej o Absolwenci WPiA UJ z najlepszymi wynikami zdawalności na aplikacje korporacyjne

Uniwersyteccy naukowcy nagrodzeni w Narodowym Programie Rozwoju Humanistyki

11.02.2016
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało w środę na swojej stronie internetowej wyniki konkursów Rozwój i Umiędzynarodowienie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki (NPRH). Na finansowanie 148 zwycięskich projektów resort nauki przeznaczy ok. 38 mln złotych. Kilkadziesiąt będzie realizowanych przez naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uniwersyteccy naukowcy nagrodzeni w Narodowym Programie Rozwoju Humanistyki