Wyniki sortowane według etykiety: osiągnięcie

Wyróżnienia dla studentów z UJ CM

Wyróżnienia dla studentów z UJ CM

14.06.2018
Jakub Krężel oraz Paulina Kłapacz – otrzymali kolejno pierwsze i trzecie miejsce – za prace prezentowane na sesjach plakatowych zorganizowanych w ramach XIII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Kardiologicznej, która odbyła się 7 czerwca br. w Zabrzu.
więcej o Wyróżnienia dla studentów z UJ CM
Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES

Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES

30.05.2018
Podczas odbywającego się w Amsterdamie VIII Kongresu Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Endokrynologów (European Society of Endocrine Surgeons - ESES) gremium kilkuset chirurgów endokrynologów w głosowaniu zadecydowało o wyborze prof. Marcina Barczyńskiego na prezydenta elekta tej organizacji. Jednocześnie na stanowisko audytora ESES wybrano dr. hab. Aleksandra Konturka, prof. UJ.
więcej o Amsterdam: Prof. Marcin Barczyński prezydentem elektem ESES
Uniwersytet Jagielloński na czele rankingu Perspektyw [ZDJĘCIA]

Uniwersytet Jagielloński na czele rankingu Perspektyw [ZDJĘCIA]

28.05.2018
Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Warszawski po raz 3. w historii zajęły ex aequo pierwsze miejsce w Rankingu Szkół Wyższych, który po raz 19. przygotowała Fundacja Edukacyjna "Perspektywy". Na trzecim miejscu uplasowała się Politechnika Warszawska.
więcej o Uniwersytet Jagielloński na czele rankingu Perspektyw [ZDJĘCIA]
Sukces studentów UJ w konkursie z fizyki teoretycznej

Sukces studentów UJ w konkursie z fizyki teoretycznej

28.05.2018
Piotr Staroń, Błażej Ruba, Tomasz Szołdra, Paweł Zalecki z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego zdobyli 3. miejsce w konkursie fizyki teoretycznej PLANCKS 2018.
więcej o Sukces studentów UJ w konkursie z fizyki teoretycznej
Profesor Andrzej Matyja prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej

Profesor Andrzej Matyja prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej

28.05.2018
25 maja w Warszawie - głosami ponad 400 delegatów zebranych na XIV Krajowym Zjeździe Lekarzy - na nowego prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej został wybrany prof. Andrzej Matyja z I Katedry Chirurgii Ogólnej Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum. Jak informuje "Gazeta Lekarska", o stanowisko po ustępującym Macieju Hamankiewiczu ubiegali się jeszcze prof. Romuald Krajewski i dr Krzysztof Kordel.
więcej o Profesor Andrzej Matyja prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej