Wyniki sortowane według etykiety: sport

Karolina Klabis najlepszą piłkarką Małopolski w 2018 r.

Karolina Klabis najlepszą piłkarką Małopolski w 2018 r.

27.02.2019
Bramkarka AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Karolina Klabis została laureatką XXIV Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2018 w kategorii piłkarka roku. Wręczenie nagród odbyło się 26 lutego podczas uroczystej gali w sali obrad Urzędu Miasta w Krakowie.
więcej o Karolina Klabis najlepszą piłkarką Małopolski w 2018 r.
Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami AMP w futsalu. Futsaliści wywalczyli srebro

Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami AMP w futsalu. Futsaliści wywalczyli srebro

25.02.2019
Uniwersytet Jagielloński zwyciężył w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet (AMP), które zakończyły się w niedzielę w Opolu. W decydującym o złotym medalu meczu broniące tytułu piłkarki AZS UJ po rzutach karnych (6:5) pokonały Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
więcej o Zawodniczki AZS UJ mistrzyniami AMP w futsalu. Futsaliści wywalczyli srebro
Udane występy zespołów UJ w turniejach AMP w futsalu

Udane występy zespołów UJ w turniejach AMP w futsalu

05.02.2019
Zawodniczki z Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęły pierwsze miejsce i pewnie awansowały do turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet.
więcej o Udane występy zespołów UJ w turniejach AMP w futsalu
Sukces szachistów z UJ

Sukces szachistów z UJ

29.01.2019
Reprezentacja szachistów z UJ osiągnęła najlepszy wynik w historii startów w Akademickich Mistrzostwach Polski. Podczas rozgrywanych od 18 do 20 stycznia w Chorzowie zawodów, w klasyfikacji generalnej nasza drużyna zdobyła brązowy medal, co dało jej złoty medal w typie uniwersytety.
więcej o Sukces szachistów z UJ
Podziękowania dla medalistów Akademickich Mistrzostw Polski

Podziękowania dla medalistów Akademickich Mistrzostw Polski

27.06.2018
- Gratuluję wszystkim zawodnikom i trenerom. Jesteśmy z Was dumni. Państwa osiągnięcia sportowe, przekładają się na sukces całego uniwersytetu. Walcząc o mistrzostwo, dajecie z siebie więcej, niż jest to od Was wymagane - mówił do medalistów Akademickich Mistrzostw Polski rektor UJ prof. Wojciech Nowak podczas dorocznego spotkania podsumowującego zakończony sportowy rok akademicki.
więcej o Podziękowania dla medalistów Akademickich Mistrzostw Polski